Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz vicze #29 üzenetére

    Az egészben az a nevetséges, hogy pl. 2 éves Texas Instruments processzorokkal (OMAP 44x0) szerelt telefonokra is van 4.4-es android (oké, custom, de akkor is van), és a TI sem gyárt már jó ideje SoC-t. Az S3 driver problémáit meg a Samsung házon belül meg tudná oldani, gondolom nem csak a processzor, hanem a RAM és a kamera is Samsung-gyártmány...
    Az meg teljesen korrekt kommunikáció, hogy "bocsi, nem lesz frissítés a 100k+ forintos telefonodra, mert a hardvergyártó b@ßik támogatni a felsőkategóriás termékeit". A lyúzer haragját át lehetne hárítani egy olyan cégre, akitől közvetlenül soha semmit sem fog venni (PC hardvert most hagyjuk az NVIDIA, Intel párosnál).

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

  • válasz vicze #29 üzenetére

    És mindamellett a ram hiánya is közrejátszik, mert tömérdek fícsör sokat eszik. S4en is majdnem elfogy az 1GB, S5ön el is fogy...

    Én ezt nem értem, most sírva könyörögnek egy (volt) felsőkategóriás telefonnál, hogy legyen lebutítva, de friss android, amivel szolgáltatást veszít(!). És egyben mindenki ekézi az almát, mert az új iOS a régi telefonokra szolgáltatáscsökkenés mellett elérhető csak (gyk. verzióhuszároknak számnövekedés), bezzeg az android, ott mindenki megkap mindent, lásd Samsung is kihozza a régebbiekre az újnak a fícsöreit (ha nem hardverkorlátozott, pl. infraport, stb.) Most meg az a baj, hogy miért nem butítja le... csak én érzem, hogy egyébként semmi se jó? :D
    Bár biztos használhatatlan lett attól, hogy csak 4.3 van, nem 4.4... én már rég kidobtam volna. :W

    Sent from GB 2.3.7...

    [ Szerkesztve ]

    Tegnap még működött...

Új hozzászólás Aktív témák