Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Burn

    őstag

    Nem igazan ertem, hogy miert hasonlitjak ezt a jatekot a L4D -hez. Annyi az egesz, hogy a fejlesztoknek nem volt eleg kreativitasuk, es atvettek par elemet a L4D -bol. En viszonylag sok orat raktam a L4D -be, es a L4D2 -be megtobbet. A mai napig eloszoktuk venni.

    Orultunk, hogy vegre lesz valami hasonlo zombi irtos jatek. Par ora jatek utan abbahagytuk. Egyszeruen csak unalmas, es borzasztoan rovid. Ez a kulonbozo karakter fejlesztgetos dolog egyaltalan nem jon be.
    Ugyanugy lehet a fegyvereket is fejlesztgetni, de megint csak nem latom ertelmet.
    Egy ilyen jatekot nem kell tul bonyolitani. Teljesen felesleges dolgok ezek. Talan az osszhang hianyzik :F Nem tudom.

    A PvP reszerol meg ne is beszeljunk. Par ora jatek utan mar egyikunk sem akart visszamenni jatszani.
    Elovettuk a L4D2, es arra a jutottunk, hogy meg mindig sokkal elvezetesebb jatek.

    KF2 ennel jobb. Ha valaki szintelgetos tobb karakteres jatekra vagyik.

    Ez nem csak az en velemenyem, hanem tobbunke is. Viszont tudok olyanokat is akiknek nagyon tetszik a jatek.
    Nincs ultrawide support, ugye 2019-ben ez meg nem alap. Utoljara amikor jatszottunk akkor meg private lobby -t sem lehetett letre hozni.

    "Later Nerd!"

Új hozzászólás Aktív témák