Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz gzbotii #43 üzenetére

    Az ilyent LY-vel írják. Bocsi, ezt nem tudtam kihagyni (ezt csomószor látom és mindenhol nagyon zavar). :)

    Azért a Szovjetuniós hasonlat szerintem kicsit sántít. Egyrészt Szu. már nincs, másrészt meg azért a Nokiát én még nem, írnám le teljes mértékben. Ez a többieknek is szól, akik annyira fikázzák a Nokiát (hozzá is tenném, hogy nem alaptalanul). Igaz, hogy a Symbiant azt saját maguk ölték meg, de azért a Symbiannak is vannak/voltak erényei. Meg ugye itt a WP7 is, amire nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak kihozni belőle, mert amúgy egy kellemes rendszernek tűnik. Gyakorlatilag a Nokia kényszerhelyzetben van: vagy nagyon nagyot durrantanak a piacon, vagy szépen lassan tényleg eltűnnek a süllyesztőben. Ezt nyilván ők is érzik, pont ezért fognak szerintem ütős cuccal előrukkolni.
    Amúgy sejtettem, hogy ez lesz a topicban azután a Nokiás élmény dolog után... :( Oh yeah, fikázzuk a Nokiát, mert menő... Igaz, hogy még ki se adták, meg nem is tudni semmit róla, de úgyis csak egy ócskaság lehet nem? És most nem a Symbianról van szó, mielőtt letámadna valaki, hogy elavult. Tudom, hogy az az, de most nem arról volt szó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák