Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    Remek hír. Reméljük gyorsan jön a javítás.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz Pingüino #96 üzenetére

    Egyet kellene megérteni, a 800 kommentes (az alap témával kapcsolatban totálisan offtopic) hittérítésed közepette. A népek 99 százalékának semmi baja a Windowssal. Kábé az XP-nél fordul elő utoljára, hogy kékhalálozott, már a Win 7 is teljesen stabil és jó volt. Olvastam én is 1-1 szívást a nagy update-k kapcsán Win 10 esetében, ugyanakkor személyesen nulla embert ismerek (nem kevés felhasználóból), akinek problémája lett volna vele. Linuxon viszont legalább annyi embernek van driverekkel meg egyebekkel gondja, mint ahánynak a Win10-zel. Ergo max. annak érdemes megfontolnia (!) egyáltalán a Linuxot asztali oprendszernek, aki mondjuk szív Windows alatt: ha problémamentesen használok valamit, és potenciálisan benne van a pakliban, hogy egy újjal szívni fogok, akkor mégis minek váltsak?!?
    Libreoffice-t meg hagyjuk. Egyszer az asszony gépére azt raktam MS Office helyett - ember még olyan gyorsan nem telepített Office-t a gépre, mint én, amikor kiderült, hogy a hazahozott (extra sürgős) Exceles munkáját nem tudja megcsinálni, mivel a bonyolultabb, másik munkalapra mutató képletek nem működtek... :U

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák