Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Egon #98 üzenetére

    Sajnos mondhatod, semmi ertelme nem lesz. Minden olyan cikknel, ahol arrol van szo, hogy van valami hiba a win-el, megjelennek hitteriteni, es leirjak, hogy amennyiben az atlagfelhasznalo definicioja az, hogy arra hasznalja a gepet, amire a linuxot is tokeletesen lehet, akkor az atlagfelhasznalonak tokeletes a linux is, es jobban jar, ha valt.

    Szerk: Amugy ne ertsetek felre, szeretem a linuxot. Azt nem szeretem, amikor valakinek a kezebe akad egy kalapacs, es akkor onnantol kezdve aztan minden IS szog! Meg azt nem szeretem, amikor baromsagok vannak terjesztve rola, mint hogy soha nincs vele gond, mindenben ki tudja valtani a barmelyik masik oprendszert. De, van vele gond, csak mas. Nem, egyik nepszeru OS se tudja teljeskoruen kivaltani egyik masikat sem.
    Plusz azt plane nem szeretem, amikor megjelenik egy cikk, hogy van xy problema, es akkor elveszik az a talan 2-3 ertelmes hozzaszolas, ami a problema megoldasaban/elharitasaban/elkeruleseben segit a sok hitterito tuxjelmezes inkvizitor kozott. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák