Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    Nekem Oneplus 7T van, és nincsen vele gondom, pedig nem csak szokványos dolgokra használom, hanem automatizált távoli parancsok végrehajtására is. Kapcsolódik bluetoothon headsetre is, autó fejegységére is ha úgy adódik, nfc stb. Minden frankón megy. Én csak azért nem veszek többet Oneplus-t, mert az OxygenOS 12-estől kezdve elkurvult a szoftver erősen a ColorOS irányába (pedig hitegették a felhasználókat, hogy csak a kód lesz hasonló, más nem. most mr tudjuk, hogy hazudtak), úgyhogy ez miatt lelépek ettől a márkától.

  • Shyciii

    veterán

    válasz #32839680 #35 üzenetére

    Hát szarban vagyok én is. P9-esem nekem is volt, és akkor úgy döntöttem, hogy Huawei soha többet. Úgy elhanyangolták azt a telót szoftver téren, hogy kösz nem, meg amúgy is HMS-es lett. Samsungot kizárt. Bloatwares, Knoxos szar nem kell. Arról nem beszélve, hogy magasan vezeti a szervízesek listáját (legalábbis legtöbbször). Nokia-t nem, mert már semmi köze a Nokiához. Motorola is felejtős már rágóta. Xiaomi nem kell a MIUI miatt. Pixel 6-oson gondolkodtam, de hogy belraktak egy gyenge ujjlenyomatolvasót, és egy kalap fos lett a töltése is (aminek semmi köze a gyorstöltéshez), ráadásul sokat fogyaszt a Tensor is, úgyhogy az 5 órás kijelző idő már csodának számít (és itt most ne jöjjön senki a 6 órával, mert az ileneknek miután megnéztük a hasznlatát, akkor kiderült, hogy böngészés, egy kis chat, és ennyire használta....). Szal egyelőre én sem tudom mire lehetne váltani.

Új hozzászólás Aktív témák