Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Csandi #10 üzenetére

    Hmmmmm, gondolom ezt PC-n szarra lehet konfigolni valahogy, azert lehet, mert konzoloskent azt latjuk, hogy esely nincs, ha ugyanarra a serverre fel vannak eresztve a PC-sek is, mert...
    - fov 90 vs minimum 110, de sokszor annal is tobb
    - konzolos aim assist konkretan tobbet art, mint hasznal, mindig oda huzza a celkeresztet, ahol a legerosebb fegyver is alig sebez valamit, es annyira agressziv, hogy hihetetlen, ha fejre akarok celozni, lerantja a celkeresztet az ellenrol es lohetem a plafont. Gyulolom, megorit, ki szoktam kapcsolni
    - sokszor indokolatlanul 30fps limit vs 60+
    stb stb stb

    Es akkor meg ehhez hozzajon, hogy ha a fele igaz annak, amit irtal, akkor meg a rohadt konrtoller is teljesen mashogy mukodik PC-n meg konzolon, mert a PC-n szarra konfigoljak, konzolon meg van ami van. :(

    Na mindegy, fps-re meg rts-re igazabol tovabbra is a PC a legjobb, aki mast mond az vagy hulye vagy hazudik. Minden masra ott a konzol. MMO-t meg nem jatszok, szerencsejatekozni se szoktam, kokaint meg heroint se tolom, cigit is nemreg raktam le, szoval ilyen fals oromot ado fuggosegeket passzolom inkabb. :D

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák