Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • @aMoRF

    tag

    Én azt nem értem miért van az ,hogy egyesek egy zsebben hordható konzolon 4-5"-os kijelzőn full hd felbontásban a legújabb játékokkal akarnak játszani... Persze ezt olcsón megúszni. (akku időről nem is beszélek) Ez egy szép álom.
    De adott technológia szinten ez mindig elérhetetlen. Egy modern játék asztali környezetben ugyan jól fut... de ugyan az egy cigis doboznyi ugyan olyan technikai szintű hardver-en nem reális. Pár év csúszás a két szint között mindig lesz. Egy kézikonzol soha nem lesz egy szinten asztali konzollal vagy gammer pc-vel. Ezt ha sikerül megérteni akkor lehet azt boncolgatni, hogy mit is érdemes játszani kézi konzolon. Főleg úgy, hogy az okos telefonok egyre komolyabb konkurenciát jelentenek nekik. Ahogy a digitális fényképező gépeket is kiszorítják az alsó-közép kategóriában.

    A Steam konzol a steam portálon található játékok közül (nem a legújabb erőforrás zabálókra gondolok) sokkal elboldogulna. Sok-sok ezer játék van aminek a hardver igénye konvergál a 0-hoz. A játék élmény nem mindig a nagy pixel számmal vagy brutális 3D grafikával van összefüggésbe. Aki ezt nem érti annak kár magyarázni. Aki meg érti és bólogat az értheti mit is akartak eredetileg a steam-es fiuk elérni.

    A windows-os vonalat én nem tartom jónak. Mert ha csak a játékot nézem az mindegy min fut csak jól fusson.
    Ha már az oprendszer is fontos mert valami plusz alkalmazás kell ami oprendszer függő. Akkor mit is akarunk? Ha egy mini windowsos asztali gépet akarunk amin majd skype-olunk, szöveget szerkesztünk, fut a torrent.... netezünk, telefonálunk.. ja hogy ez egy okos telefon amin windows fut. Nokia ilyeneket árul.... :DDD

    A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

Új hozzászólás Aktív témák