Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz oszi666 #9 üzenetére

    Mi van a KATA-s IT-sokkal? ;]

    Ne bántsuk egymást. Ha felkerekítjük mondjuk 100.000-re a mentességet kapó KATA-sokat, 100.000*50.000 = 5 Mrd hiány havonta. Aprópénz (nem irónia, ez tényleg kutyafüle). Ne felejtsük el, hogy ha majd a nyugdíjra kerül a sor, a KATA-sok nem is kapnak vissza a közösből annyit.

    Én is haragszom hogy olyan intézkedéseket hoznak, ami azt sugallja, ha baj van, úgyis meg lesztek mentve, csak majd emlékezzetek választáskor, stb.

    Míg aki felelősen gondolkozik, tervez, tartalékol (akár magánszemély, akár vállalkozó), az fogja a fejét, hogy miért nem vállalt be egy kicsivel több hitelt, miért nem költött egy kicsivel többet, úgyis besegít az állam... (true story)

    Pedig mikor, ha nem a bajban derül ki, hogy fel van-e rá készülve az ember?

    De ez van, aki felkészült, és nincs (jelenleg) problémája, az örüljön ennek, ha tud segítsen, ha nem, nem most van itt az ideje a többiek átnevelésének (persze, "békeidőben" meg kiröhögnek minket hogy mit magyarázunk... de már lassan megtanulom ezt ignorálni).

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák