Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Medocsabi

    addikt

    válasz Polllen #35 üzenetére

    Attól félek ha így megy tovább többet játszok majd laptopon mint boxon. Pedig pont azért van a box hogy ne pcre költsek minden pénzt,de már fontolgatom hogy erősebb laptopra váltsak bakker :))

  • b.

    félisten

    válasz Polllen #49 üzenetére

    ha a 35 milliárdból levonod az általad említett játékok által hozott táblázatban szereplő 19 milliárdot és hozzácsapod a közösségi egyébb játékokat 8 milliárddal akkor is még akkor is marad 8 milliárd egyéb szegmensekből ami nem rossz arány egy haldokló platformtól a konzollal szemben. 2015 ben 5 % volt a különbség a két platform között levonva a F2P játékokat.[link]
    Egyébként pedig 2017 ben egy platformra se fejlesztenek annyi játékot ,mint Pc re.
    Ennél értelmesebb elemzést pedig itt nem várok ezen az oldalon, főleg mert egy valaki tollából jött az iromány...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Polllen #51 üzenetére

    értem inkább a jóslásokról beszéljünk mint az elmúlt 2 év valós számairól. 2016 ban 35 milliárd dolláros bevételt hozott a PC-s iparág.7% növekedést produkált 2015 höz képest nem F2P játékok terén, ha esetleg értelmeznéd a táblázatokat.erre utaltam a fenti 2015 ös riporttal. Tehát konkrétan mi a problémád az első komentemmel?

    "Utóbbi 2-3 évben szépen megnőtt a "haldokló" PC piac, szóval megint felvette egyébként világszinten is kesztyűt a konzolokkal nem csak nálad, hanem úgy általában is :)"

    mert mostanáig sem jöttemrá, hogy te almát- körtével hasonlattal jössz de ha egyszer a Pc alma a konzol meg körte., nem pedig 2 almáról beszélgetünk.
    Az első kommentem lényege még mindig az volt , hogy a PC-s piac nőtt és nem haldoklik, mérvadó konkurenciát tud felmutatni a konzollal szemben. Sehol nem azt írtam hogy F2P játékok terén vagy hogy nagyobb lenne , mint a konzol piac.tehát igen először értelmezzünk egy kommentet aztán majd beszélgessünk.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Polllen #53 üzenetére

    Ja igen, így teljesen igazad van, de ez eddig is így volt szerintem...
    Ha megnézed az elemzéseket, ott is írják , hogy az egész szegmens brutálisan nő de a konzol és a Pc stagnálni fog, tehát egy 102 milliárdos üzletnek 30 % része kb a konzol és a PC is, de amikorra 150 milliárdosra becsülik az iparágat ott már csak mindkét szegmens 20+ pár százalék körüli lesz ( ami azt jelenti, hogy kb maradnak árbevétel szintjén a helyükön egy a mobil játékok miatt növekvő szegmensben, ennek köszönhető a csökkenés illetve a stagnálás,de korrektebb lenne a mobil szegmenst külön kezelni, akkor nem lenne ennyire árnyalt a kép. )

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák