Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Danex #291 üzenetére

    "vettem 16TB merevlemezt, amit amúgy év végén vettem volna amúgy is ,hogy berakjak a NAS-omba, ergo 0 Ft extra költség"

    Nem tudhatod hogy év végén mennyi lett volna a HDD. Ha van aki tényleg év végén vett volna HDD-t, akkor viszont ő jelen állás szerint máris bukott, de persze, ezt sem tudhatjuk amíg nincs év vége (azért a VGA piacból elég jól extrapolálható a dolog, de majd térjünk vissza).

    Szép dolog hogy (szerinted) neked nincs költséged, sőt még nyersz is rajta***, csak pont ez az önzőség (ne érts félre nem leönzőzlek, csak sokan pont ugyanígy érvelnek hogy nekik semmibe nem került a dolog és nem értik mi a többiek gondja), ami sokak szemét szúrja nagyon.

    Az a +20W meg, szorozd fel annyival a 20W-ot, ahányan most nekiálltak ezzel szórakozni (és ne az itteni hulladékmentőkből indulj ki hanem pl. a kínai farmokból), ugye ennyit arról hogy a chia zöldebb mint a többi. Plusz nézd hogy hány SSD megy majd a kukába, stb.

    Egyetértek a #281 szomorú konklúziójával hogy kis túlzással a floppykat is visszahozzák majd csak hogy legyen mire chia-t tenni.

    *** persze, az autók is költségmentesek, a vételár az nem költség, mert úgyis vettem volna autót, tankolni úgyis kell, a parkolás benne van a pakliban, "hát minden elromlik, nem?", majdnemhogy az autó hozza a pénzt csak azzal hogy fenntartja az ember :DDD Az emberek már évtizedekkel ezelőtt feltalálták a kriptobefektetések koncepcióját :DDD ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák