Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz gretzky77 #18 üzenetére

    Nem okoz nekem sem komolyabb gondot nem is erről volt szó, azt írtad bug-gal még nem találkoztál én erre írtam, hogy márpedig van.
    1. Tegyél be full képernyős hátteret és egyből mondok 2 olyan bug-ot is ami zavarja az ember szemét, legalábbis az enyémet baromira. Tekerj lentebb a Kezdőképernyőn és nyiss meg egy alkalmazást majd lépj ki belőle. A háttérkép ugrik egyet. És ez kivétel nélkül mindig így működik.
    2. Alkalmazáslistából belépsz egy alkalmazásba majd vissza az alkalmazáslistába és eltűnik a témaszín a háttérről(fekete vagy fehér). Ez is kivétel nélkül mindig összejön.
    3. A gyorskapcsolók állítgatásánál ha egy kicsit jobban elidőzöl 1-1 kapcsoló menüjében, kidob a fenébe.
    4. Merül az akksi mint állat.

    Ezek biztosan előfordulnak a 950-nél is, folyton bújok külföldi fórumokat és kivétel nélkül mindenkinél olvasom ezeket a panaszokat (főleg a gyenge akksit mindkét modell esetén) illetve youtube-on is látom az első kettőt minden videónál ahol teljes képernyős a háttér. És micsoda véletlen ezek a 930-on is létező bug-ok.
    Ami ebből zavar az az első és utolsó pont.
    Az első kettőt mondjuk nem értem, az első build-ek óta van full képernyős háttér és képtelenek voltak észrevenni ezt az ugrálós és színeltünős hibát. Végülis csak a szemem szúrja ki nagyjából minden kezdőképernyőre lépéskor....
    Az üzemidő meg a másik dolog. Vicc hogy azt sem bírják legalább a 8.1 szintjén tartani. Egyszerűen nem értem mi zabálja ennyire, 8.1 alatt folyamatosan be volt kapcsolva a helymeghatározás is meg a net is és még úgyis 1 nappal többet bírt mint a W10 aminél alig aktív a net is...
    Persze visszajelzést hiába írja az ember. Még Windows Centralos cikk is volt az akku merülésről és azzal sem foglalkoznak. Mondják, hogy ezt meg azt optimalizáltak az üzemidő miatt, de én ezt miért nem látom, sok más emberkével együtt?

  • J.J. András

    őstag

    válasz gretzky77 #18 üzenetére

    figyuzz, duplaSIM-es és független a T-Comnál ? :)
    volt róla szó, hogy vagy ez, vagy az lesz.....

    '' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Új hozzászólás Aktív témák