Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz #56573440 #96 üzenetére

    Itthon en is sokszor hasznalom a belso savot, ha azzal nem akadalyozom a tobbieket. Egyszeruen szornyu minosegu sok helyen az also sav. Nem egyszer fordul elo, hogy 130-nal kicsit a kocsit is megdobja. 100-zal elheto...
    Inkabb felveszem sokszor a 150-es tempot a belsoben, mint szivassam magam az alsoban.

    De hetente elofordul az is, hogy a kulsoben vagyok kenytelen elozni, mert nem is az hogy elbambulnak, de pl. az erdi emelkedon ugy gondoljak a "kisebb" autok, hogy siman tartjak a 130-at...aztan lassulnak vissza 100-ra, csak epp a savot nem akarjak elhagyni....

    De az elmult evekben a cseheknel is csak a belsoben voltam hajlando kozlekedni Brno fele, olyan xar ,inosegu a kulso sav. Most mar ha jol tudom, felujitottak a "hullampala" reszeket.

    Szoval a kresz egy dolog, de sokszor nem elheto es alkalmazkadni kell...inkabb az emberek megertese az, ami hianyzik. Es hhogy temanal maradjak, a nagyobb autoval rendelkezoknek van ebbol kevesebb....es turelmetlenebbek.
    Foleg pentek delutanonkent latszik, hogy a ceges autosok a palyan elik ki fusztraltsagukat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák