Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mac!

    aktív tag

    válasz djuice_hu #19 üzenetére

    Ahogy tapasztalhattátok a levelezésből is, a beszerzéssel kapcsolatban volt és van is türelmem, nem gond. Nem rajtatok múlik, megértettem. Nem háborogtam.
    A nyitottságot, rugalmasságot és segítőkészséget köszönöm. Erre valóban semmi nem kötelezett titeket.
    Nem is ezeket kifogásoltam. Az előző hozzászólásomban a kommunikáció teljes hiányára próbáltam felhívni a figyelmeteket. Azért így, mert minden más módon hiába próbálkoztam... 2 hét alatt 4 levelet írtam, 0 választ kaptam. Most másfél óra alatt hármat...
    Ebben a felállásban pedig nem együttműködőnek tartalak titeket, hanem önjárónak. Ahogy írtad szerencsétlen helyzetbe kerültem. Amiben segítséget kértem, nem kaptam, de szerencsére megoldottam. Amit nem kértem, abban nagyon akartatok... Kicsit olyan érzésem van a történtekkel kapcsolatban, mint mikor a vak embert átkísérik az utca másik oldalára, pedig nem is oda akart menni. :)
    A lényeg, hogy kommunikáció nélkül a legnagyobb jószándék sem ér semmit.

    Ennek ellenére, ha sikerül megszerezni a hölgy számára a megfelelő biciklit, és hogy az Eurocenterben tudjam majd átvenni, akkor nagyon hálás leszek Nektek.

    Üdv
    Mac!

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

  • Mac!

    aktív tag

    válasz djuice_hu #22 üzenetére

    Semmi jónak ne legyek az elrontója, vegyük végig... :)

    ÉN: Szóltam hogy baj van, help + 1. megoldási javaslat (jan. 13.)
    TI: Sajnáljátok, de 1. megoldási javaslat nem működik + 2. megoldási javaslat (jan. 14.)
    ÉN: Megköszöntem és vázoltam egy mindkettőnk számára kecsegtető 3. változatot (jan. 14.)
    ÉN: Szóltam, hogy a 2. megoldási javaslatotok tárgytalan - találta albérletet (jan. 18.)
    ÉN: Megoldódott a probléma - találtam vevőt + segítség kéne - megfelelő típus (jan. 21.)
    ÉN: Reakciót várnék - kell-e tovább keresnem (jan. 26.)

    ÉN: Keressük meg a kapcsolttartót - djuice facebook oldalon
    TI: Írjak levelet... :W

    ÉN: Keressen választ a mobilaréna...
    TI: Előkerült egy felháborodott kapcsolattartó...

    Vesézhetjük még a témát, de ez a topik valóban nem erről szól.
    Maradjunk az előző hozzászólásom megallapításainál, az úgy volt korrekt.
    Az előző hozzászólásotokban írtátok, hogy nem kértem segítséget a keresésben, mégis ezt csináltátok. Amit kértem, azt meg nem. Mindezt úgy, hogy teljesen ki is zártatok a dologból, ami elég furcsa elképzelést tükröz a költözés menetéről mellesleg. Egyrészt nem világos miként akartatok választani a mi véleményünk nélkül?? Másrészt írtam is, hogy a dolog sürgős, ezen a hétvégén át kell adnunk a lakást. Mikor jelentkeztetek volna??? De mégegyszer leírom, nem volt ilyen irányú kérés, viszont ha lett volna azt biztos nem így képzeltem volna megvalósítani...

    Átvétel: Akkor a Mobilart Eurocenter nevű djuice értékesítési pont lenne megfelelő... :)
    Viszont, ha csak félreírtad és caféban tudom csak átvenni, akkor megoldom az U26-ot is.

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

  • Mac!

    aktív tag

    válasz djuice_hu #24 üzenetére

    Aha... Szóval readonly módban voltatok. Mindent egyből olvastatok, csak éppen a rengeteg nyitva hagyott felvetés és konkrét kérdés nem kelltette fel eléggé benneteke a vágyat a reagálásra. Tiszta sor... Bár szerintem ez rosszabb verzió, mint amit én csupa rosszindulatból vízionáltam, de ha így volt...

    Az átvétel helyszíneként maradjuk az Eurocenternél, nem szopnék szívesen, ha nem muszáj, de szívesen beszélgetek veletek az U26-ban is, ha arra van igény...

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Új hozzászólás Aktív témák