Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mac!

    aktív tag

    Na akkor én is...

    Miért van az, hogy az egyébként is ritka bolthálózattal rendelkező (nem véletlen kéredzkedtek be újra a telenoros üzletekbe), és kizárólag a fiatalokra koncentráló, anyagi és technikai háttérben hiányt nem szenvedő cégnek ilyen siralmas infokommunikációs csatornái legyenek? :F A honlapjuk kritikán aluli: rendszeresen nem működnek alapvető funkciók, mire felkerül egy telefon a listájukba már lehet, hogy nem is kapható (alcatel ot-808 felkerülésének időpontjában már hónapok óta nem láttak a cafékban - nekik is lesúlytó véleményük volt a honlapról... ) A telefonos ügyfélszolgálatos kislány annyira határozatlan és esetlen volt, hogy komolyan megsajnáltam... Levelekre hébe-hóba válaszolnak.

    Személyes történet.
    A mobilarénán olvastam, hogy az új bolthálózat-bővítő akciójuk promózásaként nyerni lehet egy biciklit. Ezt a játékot én nyertem, amit ezúton is köszönök Nektek. Az honlap frissességét jelezve a játék kiírása annak ellenére is megtalálható, hogy lassan 2 hónapja lezárult... Egy ilyen rész olvasható a kiírásban: ...a nyeremény átadását követő 30 napon belül, de legkésőbb 2010. december 31-ig... - amiből arra lehetne következteni, hogy csak a tél szab gátat az önfeledt bicajozásaimnak. Sajnos nem. A bicikliről semmi hír... Facebookon elkérték az adataimat, majd valamivel később közölték, hogy sajnos nem tudják már a karácsonyfám alá tenni. Nem gond, vártam türelemmel. De január elején kiderült, hogy eladták a fejünk fölül az albérletet, így költöznünk kell az egyébként igencsak jutányos árú lakásunkból. Mivel biciklim van, és ebben a szituban pénzre lenne inkább szükségem, így megkerestem a kapcsolattartót, aki 2 hete annyit válaszolt a problémámra, hogy pénzt sajnos nem tudnak adni bicikli helyett (én is sejtettem), de az albi keresésben talán tudnak segíteni... Akkor hallottam róluk utoljára. Azóta találtunk már albit nélkülük (a hétvégén meglesz a költözés is, sajnos drágábba, mint most). Kérdeztem, hogy az eladásban tudnának-e segíteni (elég sokan sajnálkoztak a játék topikjában, hogy milyen jól jött volna), így arra gonoltam, hogy egy djuice-os árverést semmibe nem került volna csinálni a facebookon, így lett volna két boldog nyertesük meg egy jó sztorijuk is... Megoldottam nélkükük. Az egyik ismerősöm megvenné tőlem, de mivel egy hölgyről van szó, így kértem, hogy ha megoldható, akkor egy S (17") méretű női vázas biciklit szerezzenek nekem. Semmi válasz... Kértem, hogy legalább válaszoljon, megoldható-e a dolog, mert akkor nem várna a hölgy sem hiába, és én is kereshetnék mást. Még mindig semmi... Írtam a djuice facebookos oldalára, hogy mi van a sráccal. Azt válaszolták, hogy megvan, írjak csak neki. Na az már megvolt... :(

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Új hozzászólás Aktív témák