Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Adamul #28 üzenetére

    Persze.
    Tehát annyi a lényeg hogy akár szó szerint berángatsz az utcáról egy 26 év alatti gyereket neki csak egy személyit kell adnia te meg akárhány éves vagy adsz egy személyit meg vagy egy útlevelet vagy egy jogsit (valamelyik mindenképp kell) és aláírod hogy kezeskedsz a gyerek után és megadod a saját címedet mint kipostázási lehetőség. Ezután kisétáltok édeskettesbe az üzletből és meghívod egy fagyira amiért ilyen jófej volt te meg hazamész a friss telefonoddal meg előfizuddal....
    Leegyszerűsítve kb ennyi a lényeg tehát én ku.... nem értem mire ez a hatalmas 26 év alattiakkal foglalkozunk csak.
    Én csak azért nem mentem anno a djuice-hoz mert retek telefonjaik voltak és max 100 mega net utánna meg túlszámlázás. Azóta tulajdonképpen már mind a 2 téren tőrtént előrelépés bár az előfizuárakkal még mindig nem vagyok megbarátkozva de ez számomra könnyen kikerülhető mert megveszem gsm boltba a telefont OLCSÓBBAN és még a szolgáltató sem köpködhet hogy márpedig még a rabunk vagy x ideig ha nem tetszik a rendszer akkor hozzájuk vágom a simkártyájukat és átsétálok az 50 méterre táborozó konkurenciához hogy ugyan adjatok már a tuti kis FÜGGETLEN telefonomhoz egy sim kártyát mert szeretném használni...
    Most épp vodás vagyok, náluk is van ez a 26 év alatti dolog (ugyanannyi a percdíj is csak itt az első perctől kezdve van nagyobb netcsomag) ugyanúgy kijátszható, tehát papíron náluk jelenleg 23 vagyok :DD amugy meg nem is vehetnék már részt benne.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák