Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hargitanando

    csendes tag

    én vettem egyet a telekomos akcióban, a tappancs nagyon jól tart, és jól esett hogy mindent adtak a felszereléshez (pontos leírás, tisztítófolyadék, ügyes ragasztós fólia) és a konfigurálás sem volt bonyolult (bár mintha meg kellett volna nyomni egy gombot a hátulján, hogy kapcsolódjon).

    a szivargyújtón keresztül továbbított FM jel is nagyszerű találmány, a hangja rendben van, mint egy átlagos FM rádió (talán csak az Ö3 szól jobban Semmering tövében).

    a jack kábelt is gyorsan le tudtam szedni, a kihangosító funkciója is nagyon rendben van.

    ami furcsaság: szerintem melegszik a rendszer töltéskor. Moto G-t használok és beállítottam rajta, hogy töltéskor kapcsoljon be a Bluetooth, ilyenkor össze is kapcsolódik a Car Dock eszközzel, de többször is előfordult, hogy a töltés mintha megakadt volna (a Priusban ilyet nem tapasztaltam máskor), ha megakad a töltés akkor lebont a bluetooth-om (így állítottam be a telefont a Tasker alkalmazással), és megszakad az egész. Szóval úgy találom hogy az 1000 mAh-s töltés mintha nem lenne 100% stabil és a telefon is melegedett ilyenkor. Lehet, hogy többet akart volna a teló? Nem tudom, nem hiszem, takarékos teló a Moto G.

    a másik furcsaság az a tartópapucs. A Moto G 0.9 miliméterrel szélesebb mint amit a Dension enged, így elég szar beletenni. Egyik kézzel szét kell feszíteni a tartót, a másikkal beletuszkolni a telefont úgy, hogy a szivacsot ne sértsem meg.

    Amilyen szuper guide volt a felszereléshez, annyira nem írták le a rejtett kis imbuszt - ezt most fedeztem fel, amikor a mobilarénás cikket másodszor is elolvastam. Kell a húzás rajta, mert enélkül lifeg mint az állat. Majdnem rendeltem egy FoneBoy Supergrip tartócsipeszt, ami passzívan tartotta volna a telefont, de most úgy tűnik, hogy nem fog kelleni. Remélem.

    Tetszik a Dension megoldása, ha leírnátok, hogy ti hogyan szoktátok beletenni a (széles) okostelefonotokat, talán minden problémám megoldódna :)

Új hozzászólás Aktív témák