Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darellus92

    aktív tag

    Hetekkel ezelőtt megrendeltem a telefont a Digi-Wolrd webáruháztól és ma egy ilyen mail fogadott.

    "Tisztelt Vásárló!

    Sajnos ma kaptunk értesítést a nagykertől, hogy a Dell abbahagyta a Dell Venue Pro gyártását és nagyon sok már legyártott készüléket is visszahívott, ami veszélyeztetheti a terméktámogatást és az esetleges garanciális javítások is problémába ütközhetnek, így törölnünk kell a rendelését. Azonban hamarosan kínálatunkban a készülék helyét egy új készülék, az Acer Allegro tölti be(bővebben: http://www.telefonguru.hu/hir/Acer_Allegro-_WP_Mangoval_2011-10-28), az árképzés természetesen hasonló lesz. Bármilyen kérdése van, vagy tanácsunkat szeretné kérni okostelefon vásárlást illetően, kérem vegye fel velem a kapcsolatot."

    Kicsit sem vagyok ideges. Acer allegro... Nekem kell a min 4" kijelző és a billentyűzet. Az áruházat nem ajánlom senkinek.

    Megjegyzés: A telefont még akkor rendeltem meg, amikor 80 ezerbe került. Felvitték Az árát százezerre majd törlik a rendelésem, de a telefon még mindig kapható náluk...

    [ Szerkesztve ]

    HTC = Help This Company

Új hozzászólás Aktív témák