Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    Na jó, ma bementem a Helyre ahol meglehet nézni a telefonokat, egy jó 20 percet nyomkodtam őket..Külsőre nekem snassz volt, semmi egetrengető, vagy brutális minőségérzet, mint az M-es HTC-k esetében. Ráadásul a konkurencia már évek óta ilyen vagy ennél jobb anyagminőséget, összeszerelést produkál..Hátlap nekem nagyon nem jön be..Gombok nyomása jó volt, bár a régi S3 home gombja sztem jobb (van a családba egy). A sötétkék jobban mutatott, mint a fehér..Bekapcsoltam a kijelzőt, és ugy konkrétan oda lett az a pici varázsa is a cuccnak..Hihhetetlen, hogy évről-évre még mindig tudnak rontani a felület kinézetén..Egyszerűen nem jön át a kijelző "tudása" emellett a ronda halványkék, gagyi ikonos felületen (mellé téve egy Iphone 6 plust, annak a kijelzője messze-messze jobban néz ki ennél).

    Aláírom valamivel gyorsabb lett a felület az elődhöz képest, kevesebb az előre telepített bloatware, de még mindig ott van az a delay néhány alkalmazás megnyitásánál..(kivolt lőve az összes program)..

    H valami jót is mondjak róla, az a kamera..Azt aláírom az olyan amilyennek lennie kell..Dupla Home-al nagyon gyorsan megnyílik, jól fókuszál, gyorsan is lövi a képet..Erre nincs panasz..

    Összehasonlítva a kettőt, az edge csak az asztalon nézett ki jobban, nekem kényelmesebb volt használni a simát..

    Egyszóval nem nagyon értem mire ez a nyálcsorgatás a mobilos oldalakon, és mire fel ez a magas árcédula tavalyhoz képest..A konkurencia hosszú évek óta ilyen, ha nem jobb minőségű házakat dob piacra..(HTC, Apple, Sony)..

    Az ilyen 14 nm-es exynos, meg ddr4, meg kitudja mi tököm csak mókusvakítás..nem gyorsabb az S6, mint a Note 3-am teljesen belakva (kamerát leszámítva)..

    Egyszóval én a külső, és a droidos felület miatt nem adnék ki rájuk pénzt..Egyszerűen nem tetszik..Túl hosszú ideje használok samsungokat?! Jah am lehet csak én untam meg..S Döntse el mindenki, egyéni vélemény volt..

  • h4h01

    senior tag

    válasz Quasi_modo #58 üzenetére

    Hát ddr4 ide vagy oda a multitaskingnál ugyanúgy újratöltöget mindent :S Ez mondjuk rohadtul nem tetszett..Egy M8-nál ilyenről szó sincs, az ugyanúgy visszahozza az appokat mint ahogyan háttérbe raktam őket..

Új hozzászólás Aktív témák