Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    Na jó, ma bementem a Helyre ahol meglehet nézni a telefonokat, egy jó 20 percet nyomkodtam őket..Külsőre nekem snassz volt, semmi egetrengető, vagy brutális minőségérzet, mint az M-es HTC-k esetében. Ráadásul a konkurencia már évek óta ilyen vagy ennél jobb anyagminőséget, összeszerelést produkál..Hátlap nekem nagyon nem jön be..Gombok nyomása jó volt, bár a régi S3 home gombja sztem jobb (van a családba egy). A sötétkék jobban mutatott, mint a fehér..Bekapcsoltam a kijelzőt, és ugy konkrétan oda lett az a pici varázsa is a cuccnak..Hihhetetlen, hogy évről-évre még mindig tudnak rontani a felület kinézetén..Egyszerűen nem jön át a kijelző "tudása" emellett a ronda halványkék, gagyi ikonos felületen (mellé téve egy Iphone 6 plust, annak a kijelzője messze-messze jobban néz ki ennél).

    Aláírom valamivel gyorsabb lett a felület az elődhöz képest, kevesebb az előre telepített bloatware, de még mindig ott van az a delay néhány alkalmazás megnyitásánál..(kivolt lőve az összes program)..

    H valami jót is mondjak róla, az a kamera..Azt aláírom az olyan amilyennek lennie kell..Dupla Home-al nagyon gyorsan megnyílik, jól fókuszál, gyorsan is lövi a képet..Erre nincs panasz..

    Összehasonlítva a kettőt, az edge csak az asztalon nézett ki jobban, nekem kényelmesebb volt használni a simát..

    Egyszóval nem nagyon értem mire ez a nyálcsorgatás a mobilos oldalakon, és mire fel ez a magas árcédula tavalyhoz képest..A konkurencia hosszú évek óta ilyen, ha nem jobb minőségű házakat dob piacra..(HTC, Apple, Sony)..

    Az ilyen 14 nm-es exynos, meg ddr4, meg kitudja mi tököm csak mókusvakítás..nem gyorsabb az S6, mint a Note 3-am teljesen belakva (kamerát leszámítva)..

    Egyszóval én a külső, és a droidos felület miatt nem adnék ki rájuk pénzt..Egyszerűen nem tetszik..Túl hosszú ideje használok samsungokat?! Jah am lehet csak én untam meg..S Döntse el mindenki, egyéni vélemény volt..

Új hozzászólás Aktív témák