Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Televan74

    nagyúr

    válasz DraXoN #54 üzenetére

    Már rég nincs árháború.Konkurencia termékéhez árazza be az AMD is a termékeit.Ők is profitot szeretnének látni a termékeiken.5700 -as kártyák ott vannak árban ahol lenniük kell.
    AMD -től is felesleges azt várni hogy kétszeres teljesítményt adjon fele áron.

    [ Szerkesztve ]

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

  • bot1978

    senior tag

    válasz DraXoN #54 üzenetére

    Nem mondom, hogy a bányaszökevény kártyák nem jelennek meg a másodlagos piacon, de amikor a bányászok megjelentek a VGA piacon akkor azt előre lehetett tudni, hogy ez a fagyi vissza fog nyalni

    Most erősebbet kellene adni olcsón erre a bányászokkal "versenyeznek" nem az NV-vel és a "beragadt" 590-eket árulják újonnan, ami hát lássuk be már akkor rossz volt, amikor új volt, csak fűt meg fogyaszt és akkor adják jó drágán az 5700-at, hogy 50-60k lehessen újonnan az 590, amit józan paraszti ésszel nem veszel meg

    AMD is csak pénzt akar, nem pörgeti, pedig kaszált eleget a bányákon, de akkor sem. Pedig évekkel le vannak maradva a panelgyártástól amire nem volt hatással a bányászláz és már simán nyomja a 8K-t, a gpu-k meg diavetítést tudnak rá esetleg.

    Csavargathatjuk a témát, de ebből így nem lesz pörgés ha én egy 3 éves VGA-t nem tudok mire kicserélni 100 alatt. És belőlem van sok, a magamfajtából. Aki meg alattam van az meg vesz fillérekért erősebbet a bányából. Nem lesz így nagy eredmény. Én szótam...

Új hozzászólás Aktív témák