Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Ezeken az árakon nem kicsit lepődtem meg. Igen, még úgy is, hogy fejlődő piacon debütáltak. Ráadásul egész vállalhatóak, főleg az M20 az 5000-es akkuval.
    Dicséretes, hogy lassan a Samsung is kihúzza a fejét a seggéből és értelmes telefont is képes prezentálni ebben az árkategóriában, persze muszáj is neki, tekintve a konkurenciát (Realme, Redmi).

    Remélem ez a trend átgyűrűzik a többi piacra is és végre lesz értelmes Samsung a középkategóriában. Nagyon unom már, hogy 80-100 ezerig a Huawei-en, Xiaomi-n és még pár kínai gyártón kívül nincs értelmes alternatíva semelyik nagyobb gyártónál sem.

    (#46) hajbel

    Nem értek egyet. Az Experience UI az utóbbi időben szvsz a legjobb gyártói felületté nőtte ki magát a Oneplus Oxygen OS és a gyári Android mellett. A Note 8-cal voltak problémák üzemidő terén az Oreo megérkezésével, de kb tavaly ősszel talán jött egy nagyobb update ami helyrepofozta a dolgokat és azóta folyamatosan javul az üzemidő. Amikor megvettem tavaly májusban volt, hogy estig éppen kibírta szuflával, már nincs ilyen gondom vele, lazán marad még 30-40%. Pedig egy sz@ros 3300 mAh-s telep van benne és nonstop be van kapcsolva a mobilnet, a GPS és bluetooth is. De egyáltalán nem érződik. Én személy szerint nagyon elégedett vagyok momentán azzal, amit a Samsung nyújt UI-ban és update-ben, remélem sokáig így is marad. Persze szokás szerint késik a pite és a One UI, de ha ennek az a következménye, hogy kapunk egy betonstabil update-et ám legyen, engem az sem zavar, ha nyáron lesz belőle valami.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz hajbel #71 üzenetére

    Jó, én meg annak hiszek amit naponta tapasztalok. Továbbá note 8-ról beszéltem, nem s9-ről. Nekem a Note sokat javult tavaly ősz óta. Volt Oneplus-om is. Oneplus 3. Gyors. Ennyi. Minden másban 12 egy tucat.
    Nekem ez kevés egy telefonnál. Egy 70 ezres Xiaomi is gyors ma már. Hogy Antutuban 120 ezret gurít, vagy 200 ezret vagy 270-et azt meg az életben nem veszed észre mindennapi használat mellett.
    Erről ennyit.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz DS39 #75 üzenetére

    Azért 70-80 ezerért sem rossz bolt, tekintve miket ad ennyiért a például a Huawei.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák