Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz hajbel #51 üzenetére

    Itt is két dé növények lengedeznek a szélben, tegnap vagy 5 percig "csodáltam" egyet. Élőben nem egy kiemelkedő szépségű játék, sőt teljesen középszerű összességében. Néhol egészen áll leejtős (főleg nagytotálban nézni a tájat), máskor meg nagyon kiábrándító. Ha már rdr2, akkor ott percenként leesett az állam a látványtól, nem összemérhető ezzel.

    A storyt még nem igazán tudom milyen, de a nyitánya az eléggé átgondolatlan, a szitu, amibe belekeveredünk is eléggé sántít (pl.: a fene tudja mióta zombikat öldösünk, de nem sikerült egy normális fegyvert összeszedni az elmúlt két évben, úgy kell elkunyerálni egy shotit, nem sikerült alapvető skillekre szert tenni két év alatt, de majd most, megcsinálunk két küldit és mindjárt jobb lesz).

    A motorozás, ami elvileg egy fő építőelem lenne, egy olyan valami, ami megkülönbözteti a többi játéktól enyhén szólva is élvezhetetlen vacak, legszívesebben felgyújtottam volna már a motort, csak valamiért ragaszkodik hozzá főhősünk. Meg ha már motorozás, akkor legalább annyit adtak volna magukra a készítők, hogy ha áthajtok egy hullán, legalább zökkenjen már meg a motor, ne csak átguruljunk rajta, mintha ott se lenne.

    A stroy mesélés módjával is van némi gondom, harmadik storylineba kezdtem bele, de erre a játék közben semmi nem figyelmeztetett, csak a menüből tudtam meg, hogy melyikkel hány százalékon állok.

    Szóval egyelőre nekem kissé csalódás, de mivel ezer éve nem játszottam (szándékosan) zombis játékkal, ezért a hangulata egyelőre tetszik, mert valamiért az mégis van neki. Remélem sokáig kitart.

    ui: minden fenti mondatomba automatikusan értse oda a kedves olvasó a "szerintem" szót, pls

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák