Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #20 üzenetére

    en ilyen level tizenvalahany-al megyek oda altalaban de elog oda a lvl3 is ugyan ugy csak akkor tovabb fogod utni. az egesz jatek lenyege hogy ki tudj mozogni. azt ne is vard hogy neked a jatek elejen lesz olyan gear-ed hogy belealsz az utesebe aztan te utsz.. :)
    szerintem en is oda meg az alap warrior vagy badit szerkoba mentem mert mitnt mondtam az elobb nem abba kell bizni hogy megved a set hanem mozogni kell. bar az igaz hogy tul sok teret nem ad ott a jatek de ki lehet ismerni azt a talan ketfele tamadasat es ugyesen elmozogni.
    olyan meg nincs hogy melyik a legjobb kaszt. ami neked tetszik. en utok minden jatekba ahol valasztani lehet mert az a biztos ha az ellenfelem szet van kenve a placcon. :)
    egyebkent ha sikerul felmasznod a toronyra ott ahonnan bejosz a boss-hoz es onnan leugordva nyomsz egy sima utest az eleg komolyat sebez. csak ehhez az kell hogy o lent aljon alattad mikor te fentrol ugrani akarsz. ja meg ne tokolj tul sokaig fent mert o sem az a turelmes fajta. :)

    temahoz en pc-n is ugy toltam hogy nem szarakodtam semmivel hogy jobb meg szebb legyen. felraktam osz jatszottam es teljes volt az orom. grafika teljesen eleg volt a jatekhoz de meg a nehai fps drop se tudott sose megszivatni szoval az sem rontotta el a jatekom.
    de persze nektek is van igazatok. lehetne szebb, fejleszthettek volna stb. es lehet aljas modon ki is hasznaljak hogy a neve majd eladja a jatekot mert grafikat leszamitva jo jatek lesz mint az elozo resz.
    en inkabb ezt a verziot valasztom mint azt ami manapsag divat hogy kiadjuk uberbrutal grafikaval es majd az eladja meg a jol bejaratott cim. ha meg mar megvettek akkor mar az o bajuk.
    mert olyan ugye nincs hogy minden szempontbol jol jarunk...

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák