Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz Gyuri27 #8630 üzenetére

    Jah, mint régen a tescos dvd söralátéttel...:D

    Nem aprós, de kiakasztott ma az Aldi egyik boltja. Bökényföldi úti egység, jövök visszafelé busszal a XVII-ből, hirtelen ötlettől vezérelve leszálltam említett üzeltnél, régen jártam már erre, megnézem mi a pálya. Régen erre laktam, szerettem ide járni, soha nincs tömeg. Vettem is minden vackot, főleg kaját, pénztárnál beterítem vele a szalagot, keresem a szatyrokat, nincsenek. Ki van írva, hogy papírzacskó ennyi, műanyag ennyi, de egy darab sincs a tárolókban. Rosszat sejtve kérdezem a pénztárost, mikor sorra kerülök, hogy szatyrot merre keressem? Erre olyan fejjel válaszol, mintha én egy UFO lennék, aki szatyrot keres, hogy sehol, mert az nincs. Mondom az nagyon jó, és akkor hogyan vigyem el ezt a halom kaját, amit meg szándékozok vásárolni? Ő azt nem tudja, de tud adni ilyen kis füles zacskót, és mutatja azt a szűzhártya-vastagságú fólitasakot, amibe a péksüteményt lehet pakolászni. Csókolom, ne tessék már velem viccelődni, és mutatom Neki, hogy ez nem annyira jó ötlet, lévén a szalagon másfél kilós sajt, kilós felvágottak, kilós kávé, meg hasonló dolgok henteregnek. Ó, akkor majd ad több zacskót! Mondom lehet, csak nem nekem. Igazán hasznos fél óra volt az életemből, köszönöm szépen, kézcsók, és kijöttem az üzletből.
    Bebuszoztam az Örsre, és bevásároltam a Sugárban a Sparban. Ott valami oknál fogva fel vannak készülve az ilyen kreténekre, mint én, akiknek van pofája szatyrot venni a boltban, hogy haza tudja vinni a cuccokat, amiket megvesz. Megjegyzem, vannak erős, sokszor használható szatyraim otthon, és azokkal járok bevásárolni, de engedtessék már meg, hogy évente egyszer, hirtelen felindulásból bemenjek egy boltba... :D

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák