Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Renok

    senior tag

    110 óra alatt vittem végig a játék gog.com-os verzióját.
    Nálam 9/10.

    Tökéletes? Nem. Nincs tökéletes játék amúgy sem.
    Ki lehetett volna belőle hozni többet? Nyilván.
    Felhúzott engem a játék bármi miatt? Nem igazán. (Ez nálam nagy szó.)
    Vannak benne hibák? Igen, de semmi game breaking nem volt nekem, UI elem beragadás miatt kellett visszatöltenem néha 1-1 mentést.
    Végig fogom újra játszani? Még 1x tuti.
    Megérte az árát? Nekem bőven.

    Engem nem érdekelnek az előzetes ígéretek, meg hogy mi az RPG, meg mi nem. Mindig, minden cég hazudik/marketingel, hiba felülni a megjelenés előtti hype-ra.

    A Witcher 3-at a világa miatt (számomra fantasy >> cyberpunk világ) még mindig jobb játéknak tartom, de pl. a Cyberpunk harc- és fejlődési rendszere is jobb szvsz (ezt a gunplay-t nekem találták ki :D ). Továbbá az autózás is jobb élmény, mint a lovaglás.
    A Witcher 3-at nagyjából 10 hónap alatt vittem végig kb. 85-90 órával, ezt a játékot a 110 órával kb. 26 nap alatt. Szerintem ez is mutatja, hogy mennyire rá voltam függve, mert egyszerűen nekem ez a játék színtiszta élvezetet nyújtott.

    Az RDR 2-re nekem ment a refund 2 óra játék után, még 1 ilyen lassú játékot ilyen borzalmas gunplay-jel már régen pipáltam.

    [ Szerkesztve ]

  • Renok

    senior tag

    válasz hombre[EU] #116 üzenetére

    De, kész van a játék, van rendes, többféle befejezése.

    Amik a linkelt videókban vannak, azok hibák (nincs hibátlan játék, crash meg nekem szerencsére egyetlen egyszer sem volt ennél a játéknál).
    Most hogy megnéztem őket valszeg nekem is voltak ugyanezek a dolgok, hogy hopp, egyszer csak eltűnt minden gyalogos, de tökre nem érdekelt (és emiatt fel sem tűnt), mert élvez(t)em a játékot nagyon. ¯\_(ツ)_/¯

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák