Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Legjobb lenne különválasztani a PC verziót a konzoltól. Sznobizmus, de ha pakolsz alá vasat, akkor szép is. A 4K-t teljesen el lehet felejteni, ahhoz még nincs hardver. Ultra Wide 1440p az meg 3080-a kategória. Egy húszezres programot hatvanezres konzolon, minden nyili-nyalival elképzelve futtatni - nonszensz, még 720p-ben is. (PC-n amúgy jól/jól??? skálázódik. 1024x768-ban is megkínoztam magam vele, ott olyan 90 fps az eredmény - konfigom az adatlapomnál)

    Egy jövőbeli GTA amúgy, szerepjátékos beütéssel. A város "élete" gyagyi vele szemben. A rádiócsatornák zenéi ugyanúgy jók, a duma viszont csupán vagylagos. A szinkron naGGYon jó, Keanu Reeves telitalálat ehhez a kocka gyöngyszemhez, a mátrixos analógiák okán). A sztori, ha csak a fővonalat viszed, rövid. Voltak a topikban olyanok, akik átrohantak rajta, mint erjedt szilva a libán. Hiba. Úgy jön elő a zamata, ha végiggnyargalod a várost, minden pitiáner küldit felveszel, rendet raksz a bűn mocsarában. Ez rajtad áll, hogyan. Ha rutinból csinálod, akkor a játék is unalommal jutalmaz. Ha azonban viszel bele egy kis blikfangot, sokadjára is izgalmas marad. Fegyverrel, hack-kel, lopakodással/ezek mixelésével - úgy az igazi. Elolvasni a kavát (a szilánkok száza azért kicsit túlzás), a dialógusoknál a kék szöveget is nyomatni, nemcsak mindig a legfelső sárgát nyomatni - így kell, tekintve h magyar szöveg is van.

    A mellékküldik között (föleg a románccal végződőeknél) vannak nagyon tartalmas/gyomorforgató/randis darabok is. Ha valaki ezeke nem érdekelnek, hogy hamar a Point of no Return-nél találja magát, csíra fegyverekkel. Fegyverek: kevés, de tápolható, skillfa: vannak bőven érdemtelen darabok is. Minél többet játszani, minél többet fejlödni, szerintem valahogy így kell.

    Bugok: bővében, hajaj, de szerencsére a játék nagyjából rendben van. Kifagyàs: akad, h rogadjon meg. Furcságok: de még mennyi. Hogy állva, meztelenül motorozol, vagy h 300 métert teleportálsz, h vhova beragadsz - de még mennyi. Viszont a világ annyira részletes, hogy elmentem a pálya egy zergeb@szta szegletére, és még az is rendben volt.

    Csak a pc verzióról tudok nyilatkozni, az olyan 85%. A bugok, az vezetés, a befejezetlenség miatt. Patchekkel lesz ebből kilencven is. NÁLAM.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz mike1334 #169 üzenetére

    Magával a sztorival nincs túl nagy baj amúgy. Hanem amit mások is írnak, h a város élettelen, az nagyobb baj. Már a második kiakasztás előtt vagyok, 150 órával. Ha arra gondolok, mit kaptam 60 euróért, azt mondom, ez így teljesen oké egy single címnél.

    Várom a DLC-iket, azt azonban a játékostársadalom érdekében remélem, h fokozatosan kigyomlálják a bugokat...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz mike1334 #172 üzenetére

    Dehogy volt egyedi. Addig, amíg Jackie-ig eljutsz, kizárólag. De hát az csak egy prológ... a párbeszédekkel nekem is az a bajom, h igazából olyan mint egy kétvégű rendezőpályaudvar. Egy be,- egy kimenet kb. Ezzel már nem lehet mit kezdeni sajnos.

    Viszont ha Jackie küldije közben nem viszed a főszálat akkor, level 50-esként lehetsz kezdő a sztoriban. :DDD

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz Lacielvtárs #298 üzenetére

    Rettenetesen egyszerű. Attól függ, hol kell kinyírni. Ha az irodájában, akkor egye az a baj, h oda elméletileg fegyvertelenül engednek fel. Ám az nincs letiltva, h menet közben ne barkácsolhatnál egyet-kettőt 😆 Itt (iroda) inkább ki szoktam dumálni magam, aztán majd később intézem el. Remélem, eddig nem spoiler.

    Ha a karbantartó szinten, az sem tragédia, ott azért már vannak nálad tápos fegyverei az embernek, és néhány hackje is. Én a system resetre esküszöm, legendary-n már nagyon cuki. Alapvetés, h a fővonalat egyáltalán nem viszem, csak miután gyakorlatilag kipucoltam a térképet, és a legtöbb bűnöző agya kocsonya már a sokk hack-től.

    Én ahogy tudok, már Jackie előtt/közben kiszállok a főmisszióból, és olyan ötvenesként kezdem elpáholni Smasher-t.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák