Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz Döglött Róka #74 üzenetére

    De azok a cégek /Ubi/, még így is nyereségesek, hogy konkrétan szart etetnek a felhasználóikkal, szóval valamit jól tudnak ezek ellenére is. Ezt persze, hogy mindenki irigyelné, mert nem kell annyi energiát beletolni a játékba, kiadhatják szarul is, mert akinek kell megveszi. Félreértés ne essék, én nekem is szaros a számszéle, mert az Ubi játékok 90%-a megvan és a CP2077 is a tulajdonomat képzi, s amellett, hogy zavar, hogy mennyire sok a bug, mindig eszembe jut, hogy ezeket 4-5 ezerét vettem, jó a CP2077 15 volt, de én nem bántam meg, egyszerűen imádom a játékot, s hibák ide vagy oda engem leköt és nekem ez számít. Persze ettől függetlenül rohadjon meg minden cég aki így adja ki a játékát, de ez nem a fejlesztők hibája, nem ők tehetnek róla, hogy a pénzéhes fentebbi pozícióba dolgozó tudatlan, hozzá nem értők erőltetik a kiadást, hogy minél hamarabb jöjjön a profit. Nos ezeket kéne szankcionálni, hogy csak ők egyénileg kapják meg a maguk kis büntetését, mert az agyonhajszolt fejlesztők, még most is 16 órákat gürcölnek, mert ők is szépen hátba lettek szúrva, s nekik kell eltakarítani pénzéhes felettesük mocskát és a saját renoméjukat helyreállítani. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák