Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz Remus389 #14 üzenetére

    Az eye candy szerintem is sokat dobna a WP OS-en, pláne ha méltóztatnának leoptimalizálni, hogy ne akadjon. De ettől függetlenül változatlanul felnntartom, hogy az igazán komoly bajok a sok, apró, megmagyarázhatatlan "böszmeség", ami a WP7-ben benne van. Lásd amiket a Flame topikba írtam. 101 dolog, amiért ne vegyél WP7-et...

    Végre itt az esély javítani a dolgokon, és egyik pofonból (pl kamera fake-elés) csúsznak a másikba, mint ez a mostani probléma.

    Kezdtem reménykedni, hogy hajdanik kedvenc márkám visszatér az élők közé, de ha így folytatja...

    Persze némi csúszás nem a világ vége, ha aztán olyan telefont tesznek le, hogy leesik az állam, de valahogy már nem hiszek ebben, másrészt még ha így is lenne, nincs választék.
    5 darag készülék közel 1 év alatt??? Mikor régen 20-30-at kiadtak egy évben, ráadásul azok a telefonok nem avultak el 1 év alatt, tehát lazán meg lehetett venni egy 2-3 éves modellt.
    Ma 3 év alatt kb a teljesítmény is megháromszorozódik. Minden évben jön két új mag, és jóval nagyobb kamera. Ma már nem mernék megvenni egy 2009-es modellt.
    Tehát pont MOST van az az idő, hogy NAGY paletta kéne, nem ilyen most 2 meg fél év múlva még 3 hozzáállás...

    Mi lesz veled Nokia??

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

  • FRENK1988

    veterán

    válasz Remus389 #14 üzenetére

    naja. Igy mennyivel fainabb lenne. És nem kell nagy megerőltetés még programozás oldalról se

    Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

Új hozzászólás Aktív témák