Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz vgyg #137 üzenetére

    Köszi! De miért nem a kettővel fentebb említett, direkt Magisk témára nyitott topikba írtad le? :F Plusz igen, a liboemcrypto-ig el se jutottál volna ha a Magisk Manager-t is hide-olod mert már akkor is ment volna (plusz a telepített alkalmazások listáját se kell letiltani ha a Magisk Hide már tiltva van). De még a Canary-ig se kellett volna elmenned, 20.1-el is menne. De az meg MIUI-n amúgy hibás, de szerintem a Canary-ban sincs az a hiba javítva (Magisk Manager-ben pl. nincs a log alatt semmi a Magisk logban). De a legnagyobbat egyébként a MIUIHU miatt szívtál meg a "beépített root" miatt, míg élek ezt nem fogom megérteni hogy minek van benne.. a Magisk uninstall zip flash-elése arra is elég lett volna, mindent kipucolt volna, és|vagy az unSU zip, azoknak könnyebb akik nem akarnak kézzel törölgetni.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • ketabruce

    csendes tag

    válasz vgyg #137 üzenetére

    Szia vgyg!

    Irtad korabban, hogy sikerult a Rafit rootolt telon mukodesre birnod. Hat sajnos nekem nem igazan.
    Oreom van, Magisk-kal. Van Xposed-om is, de ez most atmenetileg tiltva van Magisk-ban, mert ezzel par dolog nem mukodik (pl. Horizon GO csak akkor mukodik, ha ez disable-ben van).
    Magisk Hide-dal megy nekem az OTP Smartbank, egyebkent.
    Egyelore Rafi mobilbank sehogy sem akar elindulni, mindig a weboldalra visz a root-os tajekoztatohoz. Hide-ban ez is be van alltiva. Es a Managert is elhide-oltam...
    Irtal ilyet, hogy "tiltottam az információkérést a telepített alkalmazásokról". Ez mit jelent pontosan? Nem talalok erre vonatkozo beallitast sehol, pedig en sem ma kezdtem a bizniszt...
    Illeve a liboemcrypto-disablert is beimportaltam Magisk-ba, de nem mutatja a modulok kozott.
    Szerinted merre keresgeljek meg a beallitasokkal, hol lehet-e a problema forrasa?

    Elore is koszi a segitseget!

Új hozzászólás Aktív témák