Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • A járvány első percétől kezdve nem értem, és fel nem fogom azt, hogy miért képtelen nem csak orbánisztán, de az egész EUban egyetlen ország is arra, hogy összerakja a hozzáértőket egy heti vagy kétheti rendszerességgel jelentkező műsorba, ahol mondjuk fél-egy órában elmondanák azt amit tudni kell.
    Egy csapással lettek volna lábon lőve a járványtagadók, az oltásellenesek, a nyerészkedők, a klikkvadászok, és úgy általában véve az összes féreg aki ebből akar ilyen-olyan hasznot húzni.
    Két értelmes előadót tudok aki nagyobb nyilvánosság előtt beszélt erről a vírusról.

    Egyikük a Zállatorvos, a másik pedig az Ázsiába Szakadtam csatorna a yt-on.

    Ennyit érnek a kormányok és a politikusok.
    Pont annyit amennyit a blogban szereplő rendszer, és a mögötte található fejetlenség és kapkodás.
    Egy kalap szart.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz CPT.Pirk #9 üzenetére

    Orbánbaszisztánt értem, nem nagyon tudsz új infót mondani.
    De az EUban sincs sehol semmi ilyesmi.
    Sehol.
    Még Kanadában sem, Japánban sem, sehol sem.
    Most vagy nem meri felvállalni senki sem, vagy nem engedik.
    Az előbbi még védhetőbb egy fokkal mint az utóbbi (mert az semennyire nem az), de akkor meg nem kellene sírniuk az orvosoknak, hogy hülyék az emberek.
    Az emberek hülyék mert hülyének nevelik őket, és még az ingerenciájuk sincs meg arra, hogy kilépjenek a hülyék rétegéből. De ez ellen mondjuk lehetne tenni, mert ahogy beivódik a közbeszédbe a tüskefehérje, az mrns, és az adenovírus szavak szentháromsága, az emberek úgy kavarják és keverik, és fordítják ki az egészet, hogy minden hülyeséget elhisznek, és a brutális nagy baromságokat is még könnyebb eladni ezekkel a szavakkal.

    Szóval én továbbra sem értem ez az egészet.
    kínát meg ne írjuk nagy k-val, mert semmilyen módon nem érdemlik meg.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Vesa #13 üzenetére

    Azt nem tudom, hogy régebben milyen videói voltak, így azt sem, hogy miket szedett le.
    Kb fél éve nézem amikor ráérek, ezen videói alapján én jó tagnak gondolom.
    Amúgy azt többször is hangoztatta, hogy Thaiföldön nincs covid, mert ott megfogták, lezártak, bezártak, kizártak, és viszonylag jól megúszták.
    Nem ezzel keverik? Bő egy év sok idő... csak kérdezem :)

    Influenza ellen azért van minden évben oltás, mert a három törzs (a-b-c) sok alfaja közül fog majd egy dominálni (azért persze ott a többi is, csak kisebb mértékben), és ezekre mindegyikre külön kell, ráadásul tartós védettség sem alakul ki influenza ellen. Aztán van amikor sikerül eltalálni, hogy melyik lesz a befutó, van amikor nem.
    Hu-cov dettó ez a szitu, ezért is várom kíváncsian, hogy vajh' meddig fog az oltás védettséget adni. Mert ugye szinte minden emberben van keringő hu-cov vírus, sokszor kettő is (a négy törzsből), és ezek visszatérő rendszerességgel okoznak meghűlés-szerű panaszokat, szóval védettség azok ellen sem alakul ki.
    Na mindegy, meglássuk'... azt mondta a vak is.

    A kínai szarral nekem csak annyi a bajom, hogy amikor a januárban a who lement megnézni, hogy mi a szitu, akkor kaptak 1 hónapot a vizsgálódásra, abból 2 hét karantén, és a másik két hétben csak arra mehettek amerre megengedték...
    Szóval elmehetnek a gyászba, jó gyorsan. Kellene valami antikínai járvány.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Vesa #20 üzenetére

    Ezt a "Contagion" filmben már eljátszotta a Matt Démon, meg a Láurensz Fisbörn :D
    2011ben...
    Abban nem tudom mennyi az igazság, hogy denevért alig tudja megfertőzni a wuhani első mintákból tenyésztett vírus... szóval ha igaz, akkor szerencsétleneknek semmi köze hozzá, ahogy a tobzoskáknak sem.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Vesa #25 üzenetére

    Láttad a filmet, Bélám?
    Ha nem, akkor nézd meg, és tartsd észben, hogy 2011-es.
    Meglepően sok az azonosság. Szóval vagy nagyon jól tudták, hogy mennyire hülyék az emberek, vagy nagyonbeletaláltak a véletlenbe.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Aktív témák