Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz arty #457 üzenetére

    Tudom, hogy a fű miatt voltál mérges, de nem mostam össze, most felesleges lenne magyaráznom, miért vettem egy kalap alá. Nincs kulturált fűfogyasztás, nem is lehet ezt itt engedélyezni, ahogy a napi x sör vagy bor fogyasztását sem.

    Ezek a zombik errefelé nem foglalkoznak vele, mi az csak zsibbadjon az a pár agysejtjük.... A Zách utcát azért hoztam fel, mert itt van a lakóteleptől egy köpésre és látni milyen valamik zombiznak a bolt környékén is. Nekem és az egyszerű embereknek a kábszerezésről annyi fogalma van, amit lát, tapasztal az élőhelye környékén, én még erre sem vagyok túlzottan kíváncsi....szóval ha látnál egy ilyen 6-10 fős zombisereget, szerintem megértenéd az AK-s részt is.

    Ha úgy folyna itt is a füvezés, mint civilizált országokban, felőlem azt legalizálhatnák, akik meg innen feljebb lépnek, az már úgyis más kategória.

    a pálinkafőzést (és ezzel az ivászatát) maga Orbán tolja

    Mert szereti, akár a focit és amit a vezérünk szeret...... :U

    [ Szerkesztve ]

  • #77646080

    törölt tag

    válasz arty #457 üzenetére

    közben a pálinkafőzést (és ezzel az ivászatát) maga Orbán tolja, aka maga az állampropaganda.

    Tévúton jársz.

    A másik lehetőség (amennyiben igazad lenne, de nincsen :) ), hogy az állítólagos orbáni ivászatot az Európai Parlament is támogatja [link] illetve a Felvidéken is a magyar miniszterelnök sikere (szerinted?) a pálinkafőzés jóváhagyása [link] . Értem én, hogy utálod őt, ehhez jogod van az általa irányított, szabad országban (következmények nélkül), de legalább ne olyat írj, ami cirka egy percnyi kereséssel cáfolható. :N

Új hozzászólás Aktív témák