Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz t72killer #357 üzenetére

    Igen, azt meg kéne akadályozni, hogy terhes anyukák szívják, illetve hogy gyerekek legyenek kitéve a füstnek

    Ezzel teljesen egyet tudok érteni. Én amúgy jó ideje ablakon kilógva cigiztem és ha bejött némi füst, azt gyakran kereszthuzatoltam. Egyszer egy szemben lakó asszonyka leteremtett, hogy minek cigizek annyit, érzi átellenben. Ő amúgy egész nap rikoltozik, persze ezt csak a folyosón hallani, akartam is mondani neki, hogy ne szellőztessen annyit, de tényleg nagyon minimális füst érződhetett, amit én is szoktam érezni, ha alattunk kihajolva cigiznek.

    Aztán beugrott, hogy oda hordanak több kisgyereket is napközi jelleggel, azóta lejárok a ház elé, bőven 10 méterre szívom el a háztól a cigit. Így sincs kizárva, hogy néha épp befújja valakinek az ablakán, de én nem hiszek abban, amit írt itt valaki, hogy 25 méterre is töményen érzi.

    #356: Egy bulis estén dupla szögesdróttal körül kell keríteni a területet és kiadni Duertének 3 nap haszonbérletbe.

    Szerintem a Hős utca 4. szám alatti srácok kaphatnának szabad kezet 2 órára, az is elég lenne. :Y

    Itt jönnének be a manapság szitokszónak számító civil szervezetek...

    Vannak még ilyenek? Nem ezek a sorosbérencek? ;)

    [ Szerkesztve ]

  • arty

    veterán

    válasz t72killer #357 üzenetére

    Remélem az épp nem drogos ártatlanokat saját kézzel lövöd majd arcon, ha lesz ilyen! :) (duertéék meg elindtézik a többit)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák