Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz nemlehet #49 üzenetére

    Vannak régi billentyűzeteim, amik még mindig működnek, csak már nagyon kopottak, így nem használom őket. Sosem ejtettem le a telefonom, az első MX510-es egerem kb 7 évig szolgált. Szóval azt nem mondanám hogy minden széthullik körülöttem. Konkrétan semmi sem. Ettől függetlenül a minőség az minőség. Egyetlen gumiharangos billentyűzettel találkoztam az elmúlt tíz évben, ami tartós, igaz nem játszok rajta, tehát csak a munkakörülményeket bírja remekül, az pedig az MBP-m billentyűzete.

    Amúgy programozó vagyok, tehát a napom jó részét valamilyen szinten a gépelés teszi ki, ha nem kód akkor céges levél írása. De a fő megterhelés továbbra is, ahogy eddig is mondtam, a játék. Gyors reflexeket és sebességet kívánó kompetitív játékok.

    #50 =Mentor= : számodra lehet. Más számára meg nem. És ezt szerintem nem lehet eldönteni anélkül, hogy az ember legalább egy fél évet ne töltött volna el egy mecha billentyűzetet használva. Te mennyi időt használtál ilyet egyhuzamban?

    haxiboy: Nekem a brown ideális kompromisszum gépeléshez és játékhoz.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák