Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoci

    tag

    Sziatok !

    Namost én december óta hasnálok egy ilyen telefont.A következőket tapasztaltam:

    A cikkel ellentétnben a telefon anyaga gagyi.Nem értem minek egy ilyen kategóriás készülékre xpress-on előlap.? Vékony ocska müanyag.Ráadásul minek kellet az ronda ível vonal rá? Sokkal szebb és kezelhetőbb lenne ha egyenes vanló lenne.

    Én más tartozékokat kaptam: volt stero headset, viszont ne volt asztali töltő ? Ez most hogy van kedves Nokia.

    Végtelenül zavaró hogy nincs rezgő hívásjelző.

    A kihangosítással sem vagyok maradéktalanul elégedett a 6230-é klasszisal jobb.Miért ? Ez lehet hogy egyedi hiba de a szervíz nem tudta.

    A külső kijelzőnek nem tudom miért kell színesnek lennie a monkróm sokkal jobban látható.Ráadásul rettentő zavaró hogy 10sec után lekapcsol a háttérvilágítás.Miért ? Még fel se vették és nem látom a kijelzőt !!Ez nem játéktelefon nem kell rá csili vili, viszont kéne rá hogy jól értelmezhető legyen !

    A fényképezőgép nem nagyon kell bele.Sose használtam még.Az meg hogy 640*480 vagy 1,3 mpix tök mindegy amíg nincs rende optika úgyse jó semmire.Fényképezni meg fényképezőgéppel kell .Én se telefonálok a videókamerámon !

    Azt sem értem hogy miért jó hogy a mikrofon és a hallgató a kijelzővel egy oldalra kerül, a régi jobb megoldás volt.

    Ezektő eltekintve szeretm a telót, meg vagyok vele elégedve, pláne mióta tud magyarul.

    Valaki elmesélhetné hogy miért nem lehet rá letölteni sw-eket azon az alapon hogy Ser80 mert azt mondja a szolgáltató hogy nem kompatibilis !

    Üdv Zsoci

Új hozzászólás Aktív témák