Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nivan

    csendes tag

    válasz a_tesz #48 üzenetére

    Elgondolkodtató ez is!

    Azt is megkérdezném, hogy tk. melyik a jobb, melyik a fejlettebb az infra v. a
    blútút. Szerintem a bt-nél nem kell célozni a 2 teló közt, ha elmozdul nem szakad meg az adás és akár 10m-en is jó.
    De mi az előnye az infrának a bt-hez képest?

    Akkor felmerűl bennem a kérdés, mivel tényleg megosztottak a telók, csak a drágábbakban van mindkettő, hogy akkor melyik legyen?
    Vagy ha mindkettő lenne minden telóban alapból, akkor meg azt kérdezném, hogy
    minek kell kettő?

    Szóval nekem tényleg nem egyértelmű ez a kérdés!!!

    Lehet, hogy rossz példa, de például nokia névjegyet sem tud fogadni minden teló,
    úgytudom, de mégsem erőltetik a gyártók, márpedig akkor ezen úton sem tudok
    kommunikálni egy nokiával (más kérdés, hogy nem is akarok).

    MIndenesetre, persze elfogult vagyok, de én nem azt írnám egy tesztbe, hogy a
    ''ezek már megint kihagyták az infrát!'', hanem valami mást, modjuk azt , hogy
    jobb lenne ha lenne benne az is mert, akkor minden telóval tudna kommunikálni,
    ami megint csak további kérdéseket vet fel bennem.

    Cső.

  • nivan

    csendes tag

    válasz a_tesz #52 üzenetére

    Nem, én MMS-re nem is gondoltam. Az más tészta.

    Minden esetre, azért akkor sem tiszta nekem.
    Mennyire akarok kommunikálni egy alsóbb kateg. telóval. Na nem azért mert lenézem, hanem mert mit tudok küldözgetni, háttérkép (más méret!) csengőhang
    (lehet, hogy más) szóval nem tudom.

  • nivan

    csendes tag

    válasz a_tesz #76 üzenetére

    Hogy kijavította-e, nem tudom, én nem kértem az biztos, az Ő dolga.
    Én nyugodt baráti légkören írtam le, amit írtam, ha nem így tűnik, akkor sorry!!!

    Sok mindenben igazat adok neked.
    De abban nem, hogy a nokiát fikáztam volna, legalábbis én nem emlékszem.

    Haragról meg aztán végképp nem lehet szó, az más topic.

    A többit meg már megírtam fentebb.

    Csá!

  • nivan

    csendes tag

    válasz a_tesz #78 üzenetére

    Amúgy lehet, hogy jobban érezném magam a fikázástól , de nem teszem.
    Inkább elmondom mit tapasztaltam én.

    Első időkben a magyar piacon a nokia jelent meg nagyobb tudású készülékekkel.
    Nem merném most sem kijelenteni, hogy minőségileg jobbak voltak a többieknél.
    Ill. az Ericson.

    A gazdagabbak valamiért elkezdték ezt vásárolni, aszem a 6110 volt az, de..
    A szegényebbek elég sokat láthattak a gazdagoknál ilyet, ezért őket kérdezték meg milyen telefont vegyenek amikor már ők is megtehették. Ugyanis akkor még így sem volt alkalom próbából használni egy telót, mint ma. A gazdagok természetesen mondták nekik, hogy nokiát.
    Végűl is miért ne, hát működik, az is kibír pár leesést. Miért ne lenne jó.
    Na most akkor kezdett kialakúlni a kép.
    A többi gyártó nem tekintette fontosnak a magyar piacot (lehet ma sem). ill.
    valóban talán a többi piacon is le voltak maradva. Az tény. hogy a nokia hamar lépett a kezdetekkor, legalábbis errefelé.
    Persze nem csak telefonban, hanem a hálózatfejlesztésben is. Na most akkor
    mi van a boltokba, Nokia.
    A kisemberek elkezdték venni a 5110 melós telót meg aztán a 3110 sor kisebb
    de nem rossz tudású telókat.
    Aztán manapság kérdezem ''miért veszel nokiát?''

    ''Hát azért mert megszoktam a menürendszerét. Mindíg az volt. Sok embernek az van, biztos jó lehet.''

    Na persze amivel a nokia nyert az leginkább a játék volt. Ez az ami elismerésre méltó üzletileg ami a telókat illeti. 1. játék a cserélhető előlap 2. játék a kígyó volt.
    Na kiderült, hogy a kisemberek többségének akkor még drága volt a 100 néhány forintos percdíj és mit csinált? Játszott.
    Hozzáteszem még ma is egy kicsit drága Mo.-on a percdíj összességében, de ez más topic.

    Na aztán a többiek feljöttek minden téren, meg is haladták a nokiát, erre a piacra is bejöttek.
    De a magyar az mit vesz? Na mit vesz? Igen, még ma is csak nokiát vesz!!!
    Hangsúlyozom a nokia telefon jó, de miért vennék azt ha van más jobb is, vagy
    ami nekem jobban megfelel, jobban tetszik.
    Ahhoz persze ki kellene próbálni és az nem öt perc, azt még a Bog is tudja.
    Igaz!

    Aztán vannak még a tesztek, elovasom és ha azt látom, hogy szerintük még
    mindíg a nokia a menő, akkor mit veszek? Na mit? Újra nokiát!
    Holott láttam sok olyat, de mennyit, hogy ''Hát én nem is tudtam, hogy ez vagy
    az márka milyen jó kis teló!'' Na ugye!

    Végszó:
    Felőlem vegyen mindenki Nokiát meg Ericsont csak én Motorolát tudjak venni
    kishazánkban! Méghozzá a 6xx-ből olcsón.

    Na?

  • nivan

    csendes tag

    válasz a_tesz #81 üzenetére


    Volt ilyen, azért írtam, nem jelentős, még mindíg ez a legjobb tesztoldal.
    Meg hogy ne is legyen!

    Hát azért nem tudom, hogy olyan sok alkalom lenne kirpóbálni telókat.
    Szerintem a családok többségében is dívik a nokia a legjobb.

    Tudod hol lehet kipróbálni telókat? A média Márktban. Igaz csak t-mobilosokat.
    Ott hosszú tömött sorokban állnak az emberek a teló falnál, egymást taszigálják le, összeveszenek a telókon és ott nem szólnak,
    ha órákig nyomogatod is a cuccost.
    Azért ismerd el, ha odamész egy használt telóshoz és 5 percnél tovább nyomogatsz egy telót, vagy már az 5.-et kéred ki az üvegpultból és még mindíg nem vettél semmit, akkor igencsak csúnyán néznek rád!!!
    Ezt ismerd el.

    Ráadásúl ha megkérdezed tőlük, hogy gyári szoftos-e egy teló, akkor azt válaszolja, hogy kártyafüggetlen. De hát ő csak egy...


    A szalonokba meg nem is tudom egyáltalán hogy lehet megnézni egy telót!
    Kaszát, nőt, telót meg nem adnak kölcsön ismerd el!!
    Tehát sokaknak maradnak a tesztek.

    Cső!

Új hozzászólás Aktív témák