Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz #65675776 #11 üzenetére

    +1
    Nagyon jól leírtad. Az rgb mániások azonnal hatert kiáltanak ha valaki meg meri jegyezni hogy túl van hypolva ez az egész rgb imádat. (ez nyilván személyes vélemény de az autód se villog, foszforeszkál egy tucat színben, mi a jó abban ha a géped egy karácsonyfa? játék közben nem villog a monitor eléggé? pár óráig még hangulatos de minek?.. saját vélemény nem ítélkezés!)
    Nekem is ez a legnagyobb bajom, hogy lassan nem lesz normál RAM, VGA, alaplap csak olyan ami világít. Nem érdekel hogy ki lehet kapcsolni, olyan legyen amiben nincs, ennyi. Nem akarom kapcsolgatni meg felárat fizetni ugyan azért a hardwareért amibe bele tettek egy filléres kínai ledes valamit.

    Mikor mindenki a klímaváltozásról meg a föld mérhetetlenül pazarló energia fogyasztásáról beszél akkor mit csinálnak a hardware gyártók? tele pakolják a gépet még több világító energia fogyasztó cuccal. Igen persze alig fogyaszt. Csak ha azt számoljuk hogy hány milló Pc-be vannak világító cuccok akkor szépen össze jön az a pár kW-nyi fogyasztás naponta, csupán azért hogy világít a gépünk.. (Erre szoktam mondani hogy minden 10. ember utaljon az országban 50Ft-ot a számlámra és többet nem lesz anyagi gondom..).
    Lassan már minden HW világítani fog (ha jól tudom most mutattak be nemrég egy világító Sound Blastert..), mi lesz a következő? Világító monitor, hogy hátha még több fény mehet az arcodba?

    #22 pont ez a lényeg. Filléres led égőkért elkérnek egy brutális felárat..

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák