Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LordX

    veterán

    válasz csipuka #1 üzenetére

    - De van, ha egyszerre érkezik két kocsi. Általában nem is tudják, és csak néznek hülyén, hogy ilyenkor mi van.. Európában a jobbkéz az első, az először érkezés a második prioritású szabály, Amerikában fordítva.
    - Állítsd át metrikusra, hogy a távolságokat jól mondja, a sebességhatárt meg kapcsold ki a navin (mert amikor beszól, hogy most itt 85-el lehet menni, én meg nézem a műszerfalat, hogy az meg mennyi, az jobban zavar, úgyis autópályán a forgalommal kell menni, ahol tábla van, ott annyival, egyébként meg 25.
    - Légkondi/termosztát = 72, azt jóvan :)
    - Na ezt jó tudni. Lehet ez volt a hibapontom vizsgán? :)
    - Nekem a fix 10 MPH a "javasolt gyorshajtás".. pályán 65 helyett 75-el mennek, főúton 35 helyett 45-el, mellékúton 35-el 25 helyett..

    [ Szerkesztve ]

  • LordX

    veterán

    válasz csipuka #5 üzenetére

    Ja, az egyszerre érkezés marha ritka, de nekem már sikerült belekerülni párszor. Egyik alkalommal tizedmásodpercen belül álltunk meg a vonalnál, én jobbról, ismervén a szabályt próbálok menni, de látom hogy ő is indul, mert fogalmatlan, azt keringőztünk pár-pár centi araszolgatással, míg meguntam és elkezdtem integetni neki, hogy menjen már akkor..

    A videóban egyébként ez egy marha fontos mondat: "Ha valaki bejön eléd, hagyd rá" - és igazából egy idő után nem is érdekli az embert, hogy kinek van elsőbbsége, max 3 kocsi után úgyis mehetsz, nem kell ott várnod perceket, míg végre nem jön senki jobbról..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák