Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karinho

    csendes tag

    Én is idén voltam ott.
    MuMa012 kolléga tippjein kívül:
    Mindegyik szálloda/kaszinóban van esténként "happy hour", amikor egy (max két órán át) van ingyen kaja-pia. Ez amolyan becsalogató az esti kaszinóturnus felvezetéseként. Ha az MGM mellett vagytok, érdemes valahogy kideríteni, hogy ez ott pontosan mikor/hol van. Nem kell nagy dolgokra gondolni: főleg rágcsálnivalók, de "hot wings" pl. jellemzően szokott lenni, innivalóból meg soft drink és sör.
    Aztán, ha a többiek által már említett "must see"-k után még mindig van időtök, akkor a Red Rock Canyon National Conservation Area-t is ajánlom, 20 percre van nyugatra a Striptől. A Scenic Drive-ről visszatekintve lehet fotózni az egész várost fölülről.
    A Stratosphere-ről nem rossz a kilátás, de én őszintén megmondva többet vártam... Mondjuk a bungee jumping a torony tetejéről nem semmi lehet, azt tuti kipróbálom, ha még egyszer odajutok :D
    Ja, és persze a legfontosabb a végére (de ezt gondolom, ti is így terveztétek): érdemes egy legkisebb kategóriás autót (2 személy + csomagoknak bőven elég lesz) bérelni a teljes időszakra. Egyrészt arcpirítóan olcsó a benzin, másrészt ugyan van tömegközlekedés, de az "expressz" járatok ritkák, a simák pedig minden bokornál megállnak, és odaát egyébként sincsenek helyszűkében, mindenhol fogtok tudni parkolni :)
    Azt hiszem, hirtelen ennyi... Jó utat nektek!

    Mi 11 Lite 5G

  • Karinho

    csendes tag

    válasz Bog #29 üzenetére

    Ott mentünk el Rhyolite mellett 3 napon keresztül oda-vissza, de sose volt időnk beugrani, szóval a képek, beszámolók érdekelnének! ;)

    Mi 11 Lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák