Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Victorio #18 üzenetére

    Gondolom ez "burkoltan" nekem szól (mivel én emlegettem a 640 x 480-at), úgyhogy kicsit tisztába tenném a dolgokat, ha nem bánod.

    A "Pistikének" négy dobogója van 2014 és 2018 között Quake Live 4v4 TDM EU ligában, amibe Oroszország is beletartozik ám (1 arany, 3 ezüst; egy div 3-ban, kettő div 2-ben, egy div 1-ben). Top tier FFA player és CTF-ben is befért volna alsóhangon div 2-be, CA ~2100 ELO, duel ~1800ish ELO, de egy időben némely CoD-ban is gyakran ürített ki (szó szerint) szervereket a drága. :D

    Szegényke már rozsdásodik, mert az utóbbi ~2,5 évben nem volt túl sok indíttatása játszani (úgy kb. semmivel), de azért igen-igen messze van még a krumpli, esetleg a megbokrosodott patisszon szinttől.

    Anno LAN-ozott ő is 486-os gépeken DOOM, meg Quake shareware-t (eleinte keyboard only), nem is keveset. Great fun volt, arany évek, vissza sosem térnek, de olyan frame rate-tel, képfrissítéssel és beviteli eszközökkel játsszon manapság az, akinek 12 nagypapája van. Vagy az, akiben túltengenek a mazochista hajlamok. Vagy akit Olog-haik nemzettek Mordor sziklás lejtőin. :DDD

    tl;dr: A nevetségről ennyit, és hagyjuk "Pistikét", hadd legyen meg a saját véleménye. Öreg már, ennyi igazán jár neki. ;]

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák