Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Quadgame94 #42 üzenetére

    Remélem jól szórakozol:

    1. Állítás: A Navi láthatóan nincs kész és 2018Q4 elött senki ne is várja
    2. Állítás: de mint írtam is előbb egy másik hozzászólásban az utolsó negyedévig biztosan nem fog megjelenni.
    3. Állítás: Semmit nem tudni a Navi-ról. Szó szerint semmit.

    Ez is egy finom falat: Ha az nV okos, akkor most kinyírhatja az AMD-t. Ki adnak egy GTX 1180-at, ami mondjuk csak 599 USD csak tensor magok nélkül. Majd egy 1160-at ami egy 2060 csak tensor magok nélkül, mondjuk 279-ért. Na az lenne a végső döfés nekik.

    :DDD

    És még sorolhatnám, de edzeni voltam, így nem pazarlom erre az energy-m. :)

    Muszáj szamarat csinálni magadból? :)

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Quadgame94 #42 üzenetére

    Amellett, hogy egyetertek veled, es a korabbi pletykaknak adok igazat, miszerint az igazi nagy durranasnak szant Navi az 2020-as termek lesz, amellett azert megjegyeznem, hogy az AMD most vert helyzetben van, es ha tudod is milyen lesz a Navi, akkor sem beszelsz rola, mert a) eleve nem lesz tul eros, igy teljesen felesleges ezt elore bejelenteni vagy b) meglepoen jo lesz, de akkor boven hagy idot az nVidianak reagalni (aki most amugy is lepeselonyben van, szoval tudna is reagalni). Illetve c) a vega launch anno mindenfele fel evvel elore elszolt kijelentesekkel tuzdelt katasztrofa volt, nem kell azt megismetelni.

    #41 a remeny hal meg utoljara, de szerintem a mostani csalodas oka is a tulzott hype volt, kar eroltetni.

    [ Szerkesztve ]

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák