Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz tothmaxy182 #11 üzenetére

    Ez megint olyan ,hogy valakinek az egyik van meg, a másik meg nem hallott róla...

    Pl. ismerősök amikor Lenovo mobilt emlegetnek, akkor mondják, hogy jókat hallottak róla... Faterom meg azt se tudja mi az a Motorola, a Lenovot meg egyből vágja..

    Szóval nem lehet ennyire fekete-meg-fehér a dolog. Nyugaton a Motorola, Keleten a Lenovo, elég csak megnézni a kínai és az orosz piacot, az oroszok a legnagyobb custom fejlesztők a Lenovo részéről.

    De már a thai és vietnámi userek is nagyon belehúztak a témába.

    Szóval szerintem egyértelmű a felosztás:

    - USA és Nyugat-EU: Motorola
    - Kelet-Távol-Kelet, középEU: Lenovo
    - Online: ZUK

    Én azt értékelem, hogy a Lenovo próbálkozik, és törekszik arra, hogy fejlődjenek.. Saját eszükből nem jutottak volna fentebb, vagy lentebb... A Moto-t megvették, mert nélkülük lehet elvesztek volna..

    A Lenovo Piaci stratégiában nagyon gyenge, és a marketingre is több időt és energiát kell szánni.

    @sheratan: Neked nem áll kézre, másnak meg igen, ezt azért fogadd el. Nem tetszett mindenkinek minden egyformán.. :) Nekem pl rááll a kezem 2 nap alatt bármilyen rendszerre, de ami bejött az a Cyanogen és a VibeUI 1.0-2.0 kiadásai, a 2.8-3-0 próbáltam ,az már nagyon profi, csak hozzánk nem jut belőle, mert az belpiacos.

    Én pl támogatnám azt, hogy kötelező lenne a stock rendszerrel történő kiadás, de akkor semmi nem tenné vonzóvá egyik , vagy másik irányba...

    Ami nem AOSP az mind tákolmány? Nem.. Inkább egy lehetőség több funkcióra. / aki mondjuk nem akar xPosed és Gravitiy irányba menni

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák