Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    válasz Tigerclaw #1 üzenetére

    Kell nőies verzió is.
    Sok batár okosvekker "kirekeszti" a nőket a vásárlásból, pedig ők is sokan tapsolnák el ilyesmire a pénzük.
    Hogy sóznának nőkre egy Samsung Gear-t. (mondjuk ott a Fit is, hogy érezzék a törődést :) )
    Mondjuk Aliexpressen is láttam sok szép női szerű "okosított" órát/karkötőt olcsér.

    ( a hölgyeim, nehogy rosszindulatú szövegnek vegyétek e következőket, csak rávilágítanék pár gyakran jellemző szituációra)
    Pont a nők szereintem amúgy elég jó célközönsége lehetnek az ilyen óráknak.
    Mivel elcseszett nagyok lettek a telefonok már, de mivel a női zsebekbe (ha van egyáltalán) a kisebb okostelók se férnek be, úgyis valami retikülbe, egyéb tatyóba rakják, (ügyesebbek még ráhúznak még egy tompító szines zoknit is)
    aztán jön az hogy soha az életben nem tudják felvenni a telefont ha hívják őket, közben mégis folyton kapkodják ki a táskából nézegetni történt-e valami.
    Egy ilyesmi óra jól jöhet, főleg ha jól is néz ki és szívesen hordják,
    kultúráltan jelzi ha hívás van, vagy egyéb eseményért pörög a telefon. Mindenki örül :B

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

  • ALBY

    senior tag

    Az e-ink nagyon dícséretes, az való órába szerintem, főleg amíg nem tudnak életképesebb akksikat gyártani.

    Még mindig sokkal jobb a Pebble szerintem :) de azért szurkolok a Lenovonak, futnak még pár kört és remek cuccokkal jöhetnek elő.

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák