Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Amúgy, ha androidra települ, akkor nem problémás a dolog?
    Értem ezt úgy, hogy a program gondolom marketen keresztül jön le (vagy letöltöd memkártyára és onnan filekezelővel, tök mindegy), hozzárendelődik a gmail fiókodhoz.
    Sim kártya csere esetén újra kéri a gmail jelszót, ami lopott telefon esetén nem tudni, így új gmail accot kell beállítani, ami az összes app törlődését maga után vonja, ezért ez a progi is repül..
    De ugyanígy le tudná elvileg szedni az alkalmazott is, ha lecseréli a gmail acc-ját a telefonon, miután megkapta azt, mert gondolom nem tesznek a cégek ilyen kikötéseket, hogy a telefont csak egy bizonyos gmail acc-al lehet használni..

    Szóval más os-en könnyen használható, de androidon vannak módok a tudatos/véletlenszerű megkerülésre, arról nem is beszélve, hogy androidon nem jelezne a gps ikon felül, hogy a gps használatban van (amikor épp kinyeri a helyzetet és elküldi)?

    És mi van, ha én manuálisan kikapcsolom a gps-t (gondolom erre sem lehet vkit kötelezni, hogy folyamatosan bekapcsolva legyen a gps, teszem azt energiagazdálkodásra fogva a dolgot én kikapcsolom), akkor az app magától bekapcsolja vagy megelégszik a cellainformációval?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák