Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    válasz Depression #9 üzenetére

    Az egyszeri bevétel, a maps meg folyamatos:) Szerintem egyszerűen csak eddig tartott az apple zártsága miatt egy olyan progit kifejleszteni ami kellő gyorsasággal és sebességgel fur rajta, és még Mr. Jobsnak is tetszik :)

    Egyébként ennek a wifi-s gps-nek az az értelme ahogy a cikkben is irták, hogy nem csak iphone 3g-vel hanem ipod touchal is használható, meg hát ha pl beépitik az autós tartóba, akkor gyakorlatilag semmilyen hátrányba nem kerül vele az ember. Gyalogosan az általam használt telók gps-e (nokia e90, e71, n95, diamond stbstb) mind csak forgatta össze vissza a térképet, ezek csak autós navigációra jók, arra meg hogy megnézz valamit gyalog nem kell a gps... Illetve arra a garmin gyárt elég jó áron dolgokat. Csak az a kérdés hogy milyen lesz a terjesztés, mert azért ez nem az a itunes storeból lerántjuk 2 perc alatt dolog, hiszen egy komoly navigációs szoftvernél lehet gigabájtokról beszélni. Én még nem találkoztam olyan iphone progival ami meghaladta volna a 200mb-t. Talán ez is lehet az egyik ok amiért késik.

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák