Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olloczky

    senior tag

    Érdekes módon ez az év nekem annyira nem volt szar. Két dolog bánt most igazán:

    1. Ősszel felszaladt pár kiló és már éreztem, hogy nagyon kellene a *rendszeres* mozgás. Hébe hóba úsztam, meg kosaraztam. Karantén alatt még futni is elmentem. Egyik nap kitaláltam, hogy akkor legyen rendszeresen heti 1 kosár, meg heti 2 úszás azzal szerintem már rendben vagyok. Két nappal később benyögték, hogy mindent is bezárnak. Nyílván ez nem gond, mert értem, hogy meg kell állítani valahogy a vírust, csak ez most tényleg keresztbe tett nekem.

    2. Új munkahelyen kezdtem. Ketten vagyunk egy kollégával - IT-ban dolgozunk. Pár nap elteltével tudatosult bennem, hogy a mondanójának a 95%-átféle fröcsögés, utálkozás, szidás teszi ki. Akár szakmai, akár személyes okok mentén. És már másfél hét után úgy vagyok, hogy fingom nincs mit kezdjek a helyzettel. Magamat ismerve én szóvá fogom tenni, hogy vagy állítson magán és kicsit figyeljen a szebb dolgokra (nyílván ez a nehezebb, mert ő tamádásnak fogja venni). Vagy szorítkozzunk a minimális kommunikációra amikor össze kell dolgoznunk.
    Azt érzem, hogy teljesen elkúrja a hangulatomat, és tudatalatt már engem is kicsit ilyenné tett, mert egyrészt otthon én ezt elpanaszoltam az asszonynak, meg most itt nektek.

    Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

Új hozzászólás Aktív témák