Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Carlytoo #19 üzenetére

    ott a gond, hogy a maszkok többsége kb semmit nem véd
    ami miatt nálunk áldásos - de ez járványhelyzettől független -, az a csodás "viselkedés", mikor a legtöbb emberke tüsszent vagy köhög, mert akkor nem ismeri a kezét, csak a telefont kell nyomkodni ( : legalább nem a vakvilágba t@knyol telibe', hanem a maszk megfogja a nagyját
    de! ha előírják a viseletét akkor használni kell, és ott pont van

    szerk:
    ott is biztos laknak idióták, ahogy itt is
    nemrég mondta egy most épp svédeknél dolgozó barátom, felhívta telefonon az egyik svéd munkatársa h találkozzanak, majd a helyszínen közölte h covid gyanús - nem ezért híta - , természetesen maszk nem volt rajta, és már csak akkor közölte amikor kb méter távolságra voltak
    gyökér mindenhol van ( :
    és amíg nem jött meg a teszt eredménye, az emberke ugyanúgy maszk nélkül volt és ugyanúgy járt-kelt a többiek közt mint előtte

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Avicularia #28 üzenetére

    ha még két évig ez lesz a rendelet akkor addig, ezzel nem lehet mit csinálni
    ugyanakkor több eü-i cég ebből undorító módon businesst csinál, fogászati problémával belenyúltam, hogy több helyre kelljen mennem
    egyik helyen semmi nincs, maszkot se hordanak, másik helyen kérnek 5-6-7-8e felárat, mondán hogy űrruhában dolgoznak meg blabla, oszt' lóPh@szt
    honvédkórházban pl lázmérés volt, kézfertőtlenítés, adtak egy papírt, de tollat nem, megkérdeztem és mivel tudom ezt kitölteni? óóóó majd adnak ott ahova megyek
    természetesen senki nem foglalkozott továbbiakban ezzel, én kértem tollat és én adtam oda a papírt a dokinak ( : és nyilván illene fertőtleníteni a tollakat, de nyilván még a honvédkórházban is tojtak rá
    "gyári" svéd az emberke, lehet a nagy többség nem olyan, azért itt van, aki tudja használni a kezét tüsszentéskor, de olyan is akinek ha lóg a t@kony az orrából, akkor is csak szíjja-szíjja'....hány külsőre elég jó nőtt láttam a bkv-n, gyorsan lerombolták az illúziót ( :
    nem irigylem a kereskedelemben és olyan helyen dolgozókat ahol egész műszakban hordani kell a maszkot, most még elviselhető, de nyáron sokszor alig vártam h letéphessem magamról

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák