Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz _cHAos_ #28 üzenetére

    Soha nem vettem flagshipet, hidegen hagy, hogy hány csillióért mennek, viszont alsóbb kategóriában igenis kínának köszönhető az, hogy értelmes áron lehet venni értelmes felszereltségű készülékeket.

    Nézd már meg a teljesítményét egy 100-200-300-400 dolláros samsungnak, sonynak, lgnek, vagy xiaominak, huaweinek vagy ezek albrandjeinek.

    A végén még nekem kéne megköszönni trumpnak, hogy ezentúl drágábban vehetem az ekvivalens tudású cuccokat csak kétszeres áron? Lehet a felső tízezernek meg Jeff Bezosnak mindegy az ár.. :U

    Elsődlegesen nem kínáról beszélek, hanem a versenyről. Körül lehet nézni, milyen egy tetszőleges IT szolgáltatás olyan helyen ahol nincs verseny (Ausztráli vagy usa közepén, esetleg nálunk a zsákfaluban, ahol 20x annyit lehet fizetni az adsl-ért, mint városban a tízgigabitért, vagy éppen az Intel milyen árakon adta a kétmagosokat, amíg nem jött fel az AMD).

    bambano:
    Azért nem ilyen egyszerű a helyzet, x86-on is elfut a linux kernel, mégis tele volt/van a play store olyan alkalmazásokkal, amik nem mentek szegény régebbi zenfone-okon. Épp elég rosszul kezeli a különböző ARM architektúrás eszközöket az Android és az appok, nemhogy a merőben más isa-ra épülteket.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák