Keresés

Hirdetés

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kommy

    veterán

    válasz Túzok22 #3252 üzenetére

    Hát szomorú vagyok, mert akkor ezek szerint UPC (Vodafone) lesz a szolgáltató, aki 8 éve megcsinálta azt, hogy egy vihar után nem volt hajlandó a rendszert megcsinálni és felmondta 40 családnak a TV (analóg) szolgáltatást.
    Ráadásul a vicces feltöltési sebességeikkel, főleg ha a garantáltat nézem. Optikán a telekomnak a garantáltja is több mint az UPC-nek a maximálisan elérhető.
    Miért nem lehet olyan csomagokat csinálni, hogy ugyan annyi a le és feltöltés vagy legalább fele legyen a feltöltés. Ezt XDSL-nél megértettem.
    Ráadásul Sopronban vagyunk nincs semmi más szolgáltató itt nálunk mint telekom XDSL-el meg akkor most visszajön az UPC.

    Amit még nem értek, ha a Telekom nyerte itt a pályázatot akkor miért nem épít hálózatot. Még akkor is ha egy kieső helyen vagyunk.
    Persze falun (fertőrákos) ki tudták építeni az optikát.

    Ráadásul a térképen nem is jelöl lakossági felhasználót nálunk, amikor ezt láttam írtam a SZIP konzultáció-ra egy -email amiben ezt kaptam:

    "A Szupergyors Internet Programnak több fázisa van, melyek közül Sopron település fejlesztésére a kiírás a GINOP-3.4.1- 2015 pályázati ciklusban kerül sor. A Soproni járásban a pályázatnyertes szolgáltató a Magyar Telekom Nyrt. Az módosított, jelenleg érvényben lévő Támogatási Szerződés szerint az Ön által megadott címeken a jelenlegi legmodernebb optikai hálózattal (FTTH) fog megvalósulni a fejlesztés, melynek várható befejezési határideje 2020. március 30."

    Tehát e szerint a Telekom fog optikát szolgáltatni nálunk

Új hozzászólás Aktív témák