Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trichie16

    csendes tag

    Sziasztok!
    Elég régen irtam már ide a fórumra, nyilván azóta sem történt semmi itt nálunk.
    Mihályfa, 3 utca van, másik 2 utcában be van húzva az optika, a miénkben nincs. (Bár nem tudom, hogy a szolgáltatás megy.e azokban az utcákban, de az optikai kábel ki van húzva.)
    Egyébként Telekom a szolgáltató.
    Két kérdésem is lenne. Az internet általában 6,5 megás, de valamikor úgy gondolja hogy elég volt (?), és visszaáll 4,5 megára. Példának, 3 hónapig 6,5, és egyszer csak egyik reggelre 4,5. Ilyenkor nyilván telekom ügyfélszolgálat, aztán vagy szerencsém van, és továbbitja a központ felé, és általában másnap délelőttre megvan, vagy azt mondja a csávó hogy a "háttércsoportnak" továbbitja és szar nem történik.
    Most is sokáig volt 4,5, már le is mondtam róla, hogy ezért telefonálgassak,de most valamiért pont ma visszaállt 6,5-re. Nyilván ez valószinüleg holnapra el is tűnik de mindegy :)) Ez miért lehet vajon? Digitális elosztó adatok: ADSL_2plus_AnxJ Actual Rate(Up/Down) 765/7610 kbps Attainable Rate(Up/Down) 1165/9648 kbps
    Szóval birja/birná igazábol.
    Másrészt, várható errefelé valamilyen fejlesztés, esetleg van ahol meg lehet nézni a most tartó fejlesztéseket, vagy tervezetteket? (Nyilván, valószinüleg hülye kérdés, és nem de megkockáztatom :DDD )

Új hozzászólás Aktív témák